EA i DICE zapraszajÄ… na beta testy Battlefield 3

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-01 18:23:13

A A A | Wejść na stronę 2739 | Komentarzy 0

EA i DICE zapraszajÄ… na beta testy Battlefield 3

Od 29 wrzeÅ›nia wszyscy chÄ™tni mogÄ… zagrać w wersjÄ™ beta Battlefielda 3 – zarówno posiadacze konsol, jak i blaszaków. W becie udostÄ™pniono tylko jednÄ… mapÄ™ „Operation Metro” w trybie Rush. Zadaniem jednej drużyny jest obrona dwóch punktów, natomiast druga ma te punkty przejąć i podÅ‚ożyć pod nie bombÄ™. JeÅ›li nie zostanie rozbrojona odsÅ‚ania siÄ™ kolejna część mapy i ponownie robimy to samo. Co ciekawe Operation Metro zaczynamy na terenie jakiegoÅ› parku w Paryżu, by potem wskoczyć do podziemnego metra.
Możemy zagrać czterema klasami: Assault, Engineer, Support, Recon. Każda ma inne zadanie w drużynie – leczenie pozostaÅ‚ych czÅ‚onków teamu, ciche zabójstwa, ogieÅ„ zaporowy, czy niszczenie pojazdów. Niestety w becie pojazdów nie ma i to ich brakuje najbardziej.
EA i DICE pokazali film promujÄ…cy testy gry, oto on:

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum