Dwa monitory od AOC we wrześniu

Autor: Damian Rynkowski | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-08-26 13:41:01

A A A | Wejść na stronę 2851 | Komentarzy 0

Dwa monitory od AOC we wrześniu

W poÅ‚owie wrzeÅ›nia, AOC planuje wydać co najmniej dwa nowe monitory, które korzystajÄ… z podÅ›wietlenia LED, czy panelu IPS - 21.5-calowy i2252Vwh oraz 23-calowy i2352Vh. Obydwa monitory majÄ… natywnÄ… rozdzielczość 1920x1080, a wiÄ™c Full HD, lÅ›niÄ…ce czarne obramowanie, czas reakcji 5ms, dynamiczny wspóÅ‚czynnik kontrastu 20,000,000:1, jasność na poziomie 250cd/m2, wejÅ›cia DVI, HDMI, D-Sub. Ceny nie zostaÅ‚y ujawnione, ale raczej nie bÄ™dÄ… niskie, ze wzglÄ™du na panel IPS oraz Full HD.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum