Demo Need for Speed: The Run na zwiastunie

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-04 18:05:48

A A A | Wejść na stronę 2389 | Komentarzy 0

Demo Need for Speed: The Run na zwiastunie

Need for Speed: The Run doczeka siÄ™ wersji demonstracyjnej, która zostanie udostÄ™pniona już 18 października. Z tej okazji EA wypuÅ›ciÅ‚o zwiastun dema, w którym pokazaÅ‚o czym i gdzie bÄ™dziemy siÄ™ Å›cigać. W demie pojeździmy Lamborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni (dÅ‚uższej nazwy siÄ™ nie daÅ‚o?) po dwóch mapach: jednej pustynnej, a drugiej Å›nieżnej. Dodatkowo przechodzÄ…c demo odblokujemy 2012 Porsche 911 Carrera S, wiÄ™c może warto sprawdzić czy tytuÅ‚ naprawdÄ™ jest tak dobry, jak opisujÄ… go dziennikarze.
Demo wychodzi 18 października, natomiast pełna wersja trafi do naszych rąk 15 listopada (PC, X360, PS3, Wii, 3DS).
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum