Demo Mass Effect 3 już niedługo?

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-07-12 19:25:28

A A A | Wejść na stronę 3332 | Komentarzy 0

Demo Mass Effect 3 już niedługo?

Widać, że twórcy zawracajÄ… i znowu zaczynajÄ… robić wersje demonstracyjne swoich gier. PrzykÅ‚adem niech bÄ™dzie Mortal Kombat, Homefront, czy Bulletstorm. Kolejne demo szykuje nam BioWare, oczywiÅ›cie demo Mass Effect 3. SkÄ…d to wiemy? Ano temat poruszyÅ‚ Casey Hudson z BioWare na swoim twitterze. NapisaÅ‚, że informacji o demie gry powinniÅ›my wyczekiwać prze najbliższych kilka miesiÄ™cy.
Premiera Mass Effect 3 planowana jest na początek 2012, demo powinno ukazać w okolicach gwiazdki.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum