Demo Drivera już niedugo

Niedawno mogliÅ›cie przeczytać, że demo Drivera w ogóle powstanie . Teraz poznaliÅ›my jego zawartość i datÄ™ pojawienia siÄ™ w sieci. Otóż wersja demonstracyjna Driver: San Francisco zagoÅ›ci na XBL i PSN-ie 17 sierpnia. W jego zawartość wejdÄ… trzy tryby: The Escapist, Prove It, Team Colours. Pierwszy polega na bezpiecznej ucieczce przed policjÄ…, drugi na nabiciu jak najwiÄ™kszej iloÅ›ci punktów podczas poÅ›cigu, w trzecim natomiast gracze bÄ™dÄ… mogli użyć trybu "shift".
Premierę pełnej wersji Drivera przesunięto na wrzesień.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
-
Poprzedni
LG V300 3D niedługo w sklepach europejskich
-
Następny
Najlepiej sprzedajÄ…ce siÄ™ gry w Wielkiej Brytanii
Warto przeczytać:
Do góry

1566
0
0
Komentarze