Demo Drivera już niedugo

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-01 20:14:46

A A A | Wejść na stronę 1566 | Komentarzy 0

Demo Drivera już niedugo

Niedawno mogliÅ›cie przeczytać, że demo Drivera w ogóle powstanie . Teraz poznaliÅ›my jego zawartość i datÄ™ pojawienia siÄ™ w sieci. Otóż wersja demonstracyjna Driver: San Francisco zagoÅ›ci na XBL i PSN-ie 17 sierpnia. W jego zawartość wejdÄ… trzy tryby: The Escapist, Prove It, Team Colours. Pierwszy polega na bezpiecznej ucieczce przed policjÄ…, drugi na nabiciu jak najwiÄ™kszej iloÅ›ci punktów podczas poÅ›cigu, w trzecim natomiast gracze bÄ™dÄ… mogli użyć trybu "shift".
Premierę pełnej wersji Drivera przesunięto na wrzesień.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum