Darksiders 2 - gameplay

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-06-17 17:40:28

A A A | Wejść na stronę 3946 | Komentarzy 1

Darksiders 2 - gameplay

Choć Darksiders 2 nie bÄ™dzie miaÅ‚ swojej premiery w tym roku, a dopiero w nastÄ™pnym, nie przeszkodziÅ‚o to twórcom zaprezentować pierwszy gameplay z gry. Najważniejsza rżónica jaka rzuca siÄ™ w oczy to oczywiÅ›cie gÅ‚ówny bohater. Poprzednio graliÅ›my jako jeździec apokalipsy - "Wojna", a tym razem przyjdzie nam rozÅ‚upać kilka krÄ™gosÅ‚upów jako "Åšmierć". Ta różni siÄ™ od swojego "kolegi" wiÄ™kszÄ… zwinnoÅ›ciÄ…, co oczywiÅ›cie nie umniejsza rozpierduchy jakÄ… może zrobić.

Darksiders okazaÅ‚ siÄ™ tytuÅ‚em bardzo dobrym i ciepÅ‚o przyjÄ™tym prze graczy, wszystko wskazujÄ™, że z "dwójkÄ…" bÄ™dzie tak samo.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-06-17 22:13:40

    Póki co czekam, ż "jedynka" stanieje. :P

Komentarz 1


Ostatnio na forum