Chameleon X-1 - myszka czy game pad?

Autor: Mateusz Galon | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-09-20 14:15:37

A A A | Wejść na stronę 2281 | Komentarzy 0

Chameleon X-1 - myszka czy game pad?

Firma Shogun Bros rok temu zaprezentowaÅ‚a nam myszkÄ™, która po odwróceniu na drugÄ… stronÄ™ przeistaczaÅ‚a siÄ™ w kontroler do gier z 16 przyciskami i dwoma manipulatorami. Pewnie maÅ‚o kto z Was zdecydowaÅ‚by siÄ™ na zakup takiego "cuda", a okazuje siÄ™, że sprzedaż musiaÅ‚a być zadowalajÄ…ca, ponieważ producent wprowadza na rynek kolejnÄ… wersjÄ™ "myszo-pada". Tym razem nazwana jako Chameleon X-1 bÄ™dzie mogÅ‚a pracować dÅ‚uższy czas na baterii (jedna AAA) i bÄ™dzie posiadaÅ‚a na swojej powierzchni materiaÅ‚ antypoÅ›lizgowy. Oprócz tego produkt bÄ™dzie wykorzystywaÅ‚ sensor optyczny o rozdzielczoÅ›ci 1600 dpi, a z komputerem bÄ™dzie komunikować siÄ™ dziÄ™ki nanoodbiornikowi USB. Co ciekawe nie zabraknie również wbudowanego systemu Force Feedback. Nowość znajdziemy w sklepach już na poczÄ…tku października. Chameleona X-1 bÄ™dzie dostÄ™pny w czterech kolorach: czerwonym, szarym, kremowym oraz fioletowym. Cena to 60 $.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum