Android 5.1 oficjalnie od Google

Autor: Robert Grzyb | Źródło: GSMArena | Data: 2015-02-05 11:50:34

A A A | Wejść na stronę 6004 | Komentarzy 0

Android 5.1 oficjalnie od Google

Android 5.1 pojawiÅ‚ siÄ™ już w Indonezji. Oprogramowanie o przydomku Lollipop zostaÅ‚o udostÄ™pnione dla użytkowników lokalnych telefonów Android One. Fakt ten nie zostaÅ‚ potwierdzony przez Google, ale sami posiadacze urzÄ…dzeÅ„ informujÄ… o nowej wersji OS.

ÅšwiadczyÅ‚o by to o wprowadzeniu Androida 5.1 bez żadnych zapowiedzi. Do sieci trafiÅ‚y już liczne fotografie, które przedstawiajÄ… smartfony pracujÄ…ce pod kontrolÄ… najnowszego systemu Google. Gigant z Mountain View wciąż milczy w tej sprawie. Obecnie nie wiadomo jeszcze jakie możliwoÅ›ci oferuje nowy system. Możliwe, że zmiany sÄ… na tyle drobne, że Google postanowiÅ‚o nie przeprowadzać oficjalnej prezentacji. Z drugiej strony nowy Android ma zupeÅ‚nie nowy numerek, co powinno Å›wiadczyć o znaczÄ…cych zmianach.

Zdecydowanie widać, że Google planuje lepiej traktować smartfony Android One, które pomimo, że nie oferujÄ… zbyt okazaÅ‚ej specyfikacji technicznej to bÄ™dÄ… otrzymywaÅ‚y jako pierwsze nowe wersje systemu. Z drugiej strony może nowy system jest jeszcze w trakcie testów, a osoby z rzeczonymi smartfonami, majÄ… posÅ‚użyć, jako beta testerzy i wskazać znalezione błędy? Nie pozostaje nic innego jak czekać na komunikat od Google.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum