Aerocool Strike-X ? mocna linia by uciągnąć je wszystkie!

Autor: Mateusz Galon | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-09-12 18:25:47

A A A | Wejść na stronę 2994 | Komentarzy 0

Aerocool Strike-X ? mocna linia by uciągnąć je wszystkie!

Firma Aerocool wprowadziÅ‚a do oferty nowÄ… seriÄ™ zasilaczy. Aerocool Strike-X to zasilacze przeznaczona nie tylko dla entuzjastów cichej pracy i stabilnych napięć. DziÄ™ki charakterystycznej obudowie Strike-X zadowoli także użytkowników wymagajÄ…cych nietuzinkowego wyglÄ…du od swojego sprzÄ™tu komputerowego. Całą serie zasilaczy z rodziny Strike-X charakteryzuje jedna, mocna linia 12V pozwalajÄ…ca zasilić nawet najmocniejsze konfiguracje komputerowe w tym wielordzeniowe procesory, wsparcie dla technologii Sli, CrossFire oraz kart z wieloma rdzeniami graficznymi. Dodatkowo zasilacze uzyskaÅ‚y certyfikat 80Plus bronze co gwarantuje wysoki poziom oszczÄ™dzania energii przez te produkty. Na chwilÄ™ obecnÄ… na rynek polski zostaÅ‚y wprowadzone dwa modele zasilaczy o mocach 500W (41A na linii 12V co daje 492W na liniÄ™) oraz 600W (50A na linii 12V co daje 600W na liniÄ™). Produkty objÄ™te sÄ… 24 miesiÄ™cznÄ… gwarancjÄ… producenta a sugerowane ceny detaliczne to: 600W: 289zÅ‚ brutto, 500W: 239zÅ‚ brutto. Dla polepszenia wrażeÅ„ wizualnych zalecamy stosować zasilacze tej serii z obudowami Aerocool Strike-X.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum