6,1-calowy LCD od Toshiby

Autor: Mateusz Galon | Źródło: PCPOP | Data: 2011-10-22 10:58:14

A A A | Wejść na stronę 1556 | Komentarzy 1

6,1-calowy LCD od Toshiby

Pewnie myÅ›licie, że w tytule zgubiliÅ›my jednÄ… cyferkÄ™? Jednak nie! Firma Toshiba zaprezentowaÅ‚a nowy ekran LCD o przekÄ…tnej 6,1-cala i rozdzielczoÅ›ci 2560 x 1600 pikseli, czyli aż 498 pikseli na cal. Taka gÄ™stość oznaczać bÄ™dzie niesamowitÄ… jakość. Już teraz Toshiba Mobile Display porównuje ekran np. do iPada, który ma gÄ™stość "zaledwie" 132 piksele na cal. WspóÅ‚czynnik kontrastu (statyczny) bÄ™dzie wynosiÅ‚ 1000 : 1, kÄ…ty widzenia 176 stopni, a pokrycie przestrzeni barw NTSC aż 61 procent. Co ciekawe na rynek ma trafić również wersja 3D tego wyÅ›wietlacza.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • ~Kuba

    2011-10-22 14:23:19

    Jakość... co z takiej rozdzielczości skoro ludzkie oko tego i tak nie zauważy

Komentarz 1


Ostatnio na forum