» załóż konto» przypomnij hasło

Tajemnicza, czarna płyta MSI dla Entuzjastów w PCFoster.pl

Autor: Michał Mroziński | Data: 2014-08-20 20:08:39

A A A | Wejść na stronę 17165 | Komentarzy 6

Tajemnicza, czarna płyta MSI dla Entuzjastów w PCFoster.pl

Nasza Redakcja to bardzo ciekawe miejsce... Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć, a ponadto niekiedy kurierzy przywożą nam tajemnicze paczuszki (nie, nie – nie z wąglikiem czy innymi zakazanymi używkami :) )... Dziś zjawiła się u nas płyta główna owiana nieprzeniknioną mgłą nowości. Nasze krótkie śledztwo ujawniło, że za jej stworzeniem stoi dobrze znana wśród Graczy i Entuzjastów podkręcania - firma MSI. Zapraszamy na unboxing przedpremierowy płyty autorstwa wspomnianego Producenta.

Spis treści

Pojawienie się chipsetów Intela serii 9 spowodowało istny wysyp płyt głównych na nim opartych. Jedni kręcili nosem na zbyt mały postęp, drudzy doceniali większy wybór na rynku i przeceny starszych modeli. Na rynku się chwilowo zakotłowało, po czym nastał względy spokój. Branża IT jednak nie lubi stagnacji i niedługo po chipsetach H/Z9x coraz więcej zaczęto mówić o tych, przeznaczonych na najwyższą półkę dla Entuzjastów z serii X. Jak zapewne wiecie wszyscy najwięksi Producenci szykują się do prezentacji modeli płyt głównych dla nadchodzących procesorów Intel Haswell-E (część z nich można było już w przeciekach i zapowiedział obejrzeć :) , ale z daleka i na ogół „za szybką” :) ). Nam przypadł zaszczyt – jako jednej z pierwszych Redakcji w Polsce – przyjrzeć się pewnej nowości spod znaku MSI dla zbliżającej się wielkimi krokami nowej platformy HEDT Intel'a (choć z uwagi na NDA nie możemy na razie za dużo zdradzić). Mimo wszystko – zapraszamy na krótki unboxing nadchodzącej nowości :) MSI dla Entuzjastów.

MSI nieznajome

MSI nieznajome

Pudełko zostało zaprojektowane w minimalistycznym stylu. Dominuje czerń. Na tyle MSI umieściło kilka informacji o najważniejszych cechach swojego produktu

Front opakowania to krótki komunikat opisujący model (nie możemy zdradzić jaki to dokładnie :) , ale jego recenzja już wkrótce na łamach naszego Portalu...) i wykorzystany chipset.

MSI nieznajome

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~kkz

  2014-08-20 23:34:51

  Ciekawe jakie będą mieć ceny pyty z X99 w dniu wyjścia?
 • ~pikus

  2014-08-20 23:46:05

  Napewno wyjdą płyty pozwalające wstawić 8x16 GB pamięci.
 • ~bzdura

  2014-08-21 00:02:28

  No to teraz duże chłodzenie procesora będzie mogło blokować ram i z przodu i z tyłu.
  Zwłaszcza ,że producenci nadal dorzucają przerośnięte chłodzenie do większości modeli a modele low profile dziwnym trafem są często droższe.
 • ~poco?

  2014-08-21 00:17:41

  Plyta wyglada ladnie, ale nie rozumiem czemu kazda plyta x99 ma 8 slotow na RAM. Kto po za poweruserami to wykorzysta?
 • Pumpkin

  2014-08-22 01:32:00

  Dlaczego ta płyta jest aż tak owiana tajemnicą przez Redakcję? Taki "myk" ze strony MSI na Polskę? Była zaprezentowana w całej okazałości na Gamescom - chyba, że to jakiś inny "top-secret" model w co wątpię.
  Z tego co czytałem to żaden "specjał" tylko mid-range ale to tylko moje zdanie.
 • ~Squbii

  2014-08-22 08:46:21

  Na targach (dowolnych IT) pokazuje się na ogół przedprzemierowo płyty w wersjach przedprodukcyjnych (coś jak concept car'y) - są na ogół pozbawione niektórych elementów (radiatorów, gniazd, etc.), aby nie podpadały pod NDA :P . Redakcja nie mogła pokazać finalnego produktu (a taki przyjechał) z uwagi na NDA przedpremierowe.

Komentarz 6


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...