» załóż konto» przypomnij hasło

Prawdziwy kombajn bezpieczeństwa

Recenzja programu Norton 360 wersja 4.0

Autor: Mateusz Galon | Data: 2010-07-01 22:48:47

A A A | Wejść na stronę 62076 | Komentarzy 2

Recenzja programu Norton 360 wersja 4.0 Kolejna, czwarta wersja programu Norton 360 oferuje bardzo wszechstronne rozwiązanie zabezpieczające komputer i wszystkie działania sieciowe. Oprogramowanie to ma za zadanie chronić nas przed wirusami, robakami, hakerami i sieciami typu botnet. Produkt jest sprzedawany w wersji, która posiada licencję dla maksymalnie trzech komputerów. Symantec gwarantuje, że ich najnowsze dziecko uchroni użytkowników przed kradzieżą tożsamości internetowej, zabezpieczy ważne pliki i utrzyma szczytową wydajność komputera. Jak ten wielozadaniowy program spisze się w praktyce? Zapraszam do recenzji.

Instalacja programu przebiega bardzo szybko. Jak widzicie na screenie poniżej cała operacja trwała około minuty (akceptacja licencji oraz wpisanie klucza produktu). Następnie nawet nie musiałem uruchamiać ponownie komputera żeby dokonać rejestracji i rozpocząć poznawanie nowej wersji Nortona 360. Zakładamy konto w firmie Symantec (Norton Account), które pozwoli nam na bezpłatne aktualizacje oraz pełne wsparcie techniczne.
Norton 360 wersja 4.0
Norton 360 wersja 4.0
Norton 360 wersja 4.0
Norton 360 wersja 4.0
Norton 360 wersja 4.0

Po utworzeniu konta Norton Account można zarządzać wszystkimi produktami marki Norton w jednym miejscu. Na koncie Symanteca można zapisać klucze produktów i dokupić dodatkowe dla innych produktów tej marki.
Norton 360 wersja 4.0
Norton 360 wersja 4.0
Menu główne programu podobnie jak w poprzednich wersjach zostało zaprojektowane bardzo intuicyjnie. Program Norton 360 wyświetla stan ochrony komputera (Chroniony, Wymaga uwagi lub Zagrożony), w naszym przypadku widnieje status: Chroniony.

Całość została podzielona na cztery główne moduły: zabezpieczenia komputera, ochrona tożsamości, kopia zapasowa oraz optymalizacja komputera. Jednak również z tego miejsca przejdziemy do ustawień, pomocy, zadań, własnego konta, zakładki opinia o produkcie, opcji usługi LiveUpdate, pomocy technicznej i szybkiego skanowania.
Norton 360 wersja 4.0
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • samsam

  2010-07-02 12:48:31

  Przez 3 miesiące korzystałem Norton Internet Security 2010 i mogę go polecić. 360 sporo dodatkowych funkcji (choćby backup online), ale to jest już program skierowany dla użytkowników o większych potrzebach.
 • Ewelis6

  2010-07-05 23:00:02

  A ja akurat jestem uzytkownikiem tej wersji i korzystam z niemalze wszystkich funkcji. Bardzo dobry program i znakomicie sie sprawdza

Komentarz 2


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...