» załóż konto» przypomnij hasło

Ciesz się grami 3D na dużym ekranie

Philips 273G3DH - wideorecenzja monitora 3D

Autor: Paweł Nosek | Data: 2012-06-24 15:20:38

A A A | Wejść na stronę 19411 | Komentarzy 13

Philips 273G3DH - wideorecenzja monitora 3D Bardzo miło jest nam zaprosić Was do wideorecenzji monitora LED 273G firmy Philips. Urządzenie to oferuje duży ekran, a dzięki okularom 3D oraz złączom HDMI możemy cieszyć się z ekscytujących gier. Model ten posiada bardzo krótki czas reakcji SmartResponse 2 ms, wysoki kontrast SmartContrast o wartości 20000000:1 oraz wygodną regulację ustawień ekranu za pomocą funkcji SmartControl. Czy też wszystkie rozwiązania sprawdzą się w praktyce? Przekonajcie się.

Spis treści

3D Max 120 Hz

Pozwól się oczarować grom, filmom i zdjęciom 3D na wyświetlaczu Philips 3D Max 120 Hz. Poczuj się wolny dzięki bezprzewodowym, aktywnym okularom z przesłoną, które zapewniają głębię i realizm obrazu w rozdzielczości Full HD. Dołączone oprogramowanie komputerowe nie tylko umożliwia grę w 3D, ale również przekształcanie obrazu 2D w 3D. Wykorzystanie najnowszej generacji ekranów zapewnia prawdziwą głębię i realizm w rozdzielczości 1920 x 1080. Najnowsze, trójwymiarowe gry na komputer PC i odtwarzacz Blu-ray będą wyglądały zaskakująco ładnie i ostro, a filmy 3D o niezwykłej głębi wciągną Cię w sam środek akcji.

Automatyczne przełączanie w tryb 3D dzięki złączu HDMI

Dzięki odtwarzaczom Blu-ray (gry i filmy) ze zgodnym złączem HDMI 1.4a monitor 3D firmy Philips automatycznie przełącza się w tryb 3D i natychmiast zapewnia wspaniały obraz. Koniec ze skomplikowanymi ustawieniami.

Technologia LED

Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

Współczynnik SmartContrast 20000000:1

Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

SmartImage

SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

SmartControl

Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub skorzystać z oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób.

SmartResponse — 2 ms w przypadku trybu 2D

SmartResponse to ekskluzywna technologia firmy Philips umożliwiająca wykorzystywanie różnych prędkości pracy. Po jej włączeniu następuje automatyczne dostosowanie czasu reakcji do wymagań konkretnych zastosowań, takich jak gry lub filmy, które wymagają szybszego czasu reakcji w celu uzyskania obrazu bez migotania, opóźnień i widm

Nie zawiera rtęci

Monitory firmy Philips z podświetleniem LED nie zawierają rtęci — jednej z najbardziej toksycznych substancji występujących w naturze, która ma wpływ zarówno na ludzi, jak i na zwierzęta. Dzięki temu monitor jest przyjazny środowisku od momentu wytworzenia do utylizacji.

 273G3DH

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~spec997

  2012-06-24 19:39:41

  Wideo recenzja - matko, człowieku co to ma być? Psa słychać w tle, jak coś mówisz to słychać masakryczny szum. Jeżeli chodzi o okulary i "odbiornik podczerwieni", od kiedy okulary komunikują się z transmiterem? Przecież, każde dziecko wie, że to jest nadajnik podczerwieni, okulary odbierają sygnał sterujący migawkami. No i nie wspomnę o tle. Pięknie umeblowane masz mieszkanie. Może obejrzyj kilka wideo recenzji na np PCLAB.PL i zobacz jak Oni to robią.
 • ~klapek

  2012-06-25 07:27:16

  kiepska ta recka-jakość dźwięku podła....
 • diabelek92

  2012-06-25 12:50:24

   

  ~spec997 napisał:

  Wideo recenzja - matko, człowieku co to ma być? Psa słychać w tle, jak coś mówisz to słychać masakryczny szum. Jeżeli chodzi o okulary i "odbiornik podczerwieni", od kiedy okulary komunikują się z transmiterem? Przecież, każde dziecko wie, że to jest nadajnik podczerwieni, okulary odbierają sygnał sterujący migawkami. No i nie wspomnę o tle. Pięknie umeblowane masz mieszkanie. Może obejrzyj kilka wideo recenzji na np PCLAB.PL i zobacz jak Oni to robią.  Co do jakości dźwięku itp to w następnych recenzjach postaram się to poprawić. Co do mieszkania mieszkam w bloku 2 pokoje z kuchnią i niestety nie mam jakiś specjalnych możliwości ,żeby wszystko ładnie pięknie wyglądało. Staram się jak mogę.
 • diabelek92

  2012-06-25 12:50:43

   

  ~klapek napisał:

  kiepska ta recka-jakość dźwięku podła....  Tak jak mówiłem w następnych recenzjach będzie lepiej.
 • Duath

  2012-06-25 17:00:29

  Autorze recenzji, napisz do mnie PM na forum. Udzielę Ci cennych wskazówek.
 • Francus

  2012-06-25 22:56:53

  Dźwięk rzeczywiście do kitu ;P Musisz zrobić wpierw wideo a później do niego dźwięk. Użyj profesjonalnego Sony Vegas.
 • Mikellle

  2012-06-25 23:35:46

  Inni producenci odchodzą od używania zbytecznych, niepraktycznych i uciążliwych okularów żeby móc oglądać cokolwiek w 3D, a Philips jak widać zostaje z tyłu za innymi.
 • diabelek92

  2012-06-26 01:22:26

   

  Francus napisał:

  Dźwięk rzeczywiście do kitu ;P Musisz zrobić wpierw wideo a później do niego dźwięk. Użyj profesjonalnego Sony Vegas.  Tak było nagrane w APP tylko nie odszumiłem głosu.
 • diabelek92

  2012-06-26 01:23:11

   

  Mikellle napisał:

  Inni producenci odchodzą od używania zbytecznych, niepraktycznych i uciążliwych okularów żeby móc oglądać cokolwiek w 3D, a Philips jak widać zostaje z tyłu za innymi.  Tak tylko ,że na razie ta technologia jest dość droga .
 • ~KonradD

  2012-06-27 09:44:35

  Najeżdżanie na redaktora, że meble w tle, słaba jakość dźwięku i inne są nie na miejscu, tak samo jak porównanie kogoś kto dopiero się uczy (i poza aspektami technicznymi wypada naprawdę nieźle) do portalu z ogromnym zapleczem finansowym.

  Trzeba też wziąć pod uwagę to, że słabe zaplecze techniczne=słabe wsparcie od strony portalu, w którym dany materiał jest zamieszczany.

  Wnioskuję Paweł, że to jeden z Twoich pierwszych projektów wideo i życzę powodzenia w dalszych produkcjach, nie ma co się zrażać komentarzami internetowych "trolli" lub pseudo-czytelników, których raczej nie interesuje zawartość, ale wyłapanie błędu i wpadki.[u][/u]

zobacz wszystkie komentarze | Komentarz 13


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...