» załóż konto» przypomnij hasło

HyperX wprowadza na rynek mikrofon USB SoloCast

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: HyperX | Data: 2020-11-06 16:16:30

A A A | Wejść na stronę 434 | Komentarzy 0

HyperX wprowadza na rynek mikrofon USB SoloCast

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Inc., poinformował o wprowadzeniu na rynek mikrofonu USB HyperX SoloCastTM, który został stworzony z myślą o streamerach i twórcach treści. Urządzenie wyposażono w funkcję nagrywania dźwięku dostępną w trybie Plug & Play (Podłącz i Pracuj) oraz funkcję wyciszania jednym dotknięciem, która informuje o wyciszeniu przez miganie czerwonej diody LED. To mikrofon o charakterystyce kardioidalnej. Zapewnia wyraźny dźwięk i idealnie nadaje się dla streamerów, komentatorów, studentów i osób pracujących z domu.

Mikrofon SoloCast umożliwia łatwą konfigurację w trybie Plug & Play (Podłącz i Pracuj). Wykorzystuje kardioidalny wzór biegunowy, który jest bardziej czuły na źródła dźwięku znajdujące się bezpośrednio przed mikrofonem. Dzięki temu świetnie nadaje się do rozmów w trakcie gry, strumieniowej transmisji głosu i nagrań dźwiękowych na potrzeby tworzenia treści.

„Bardzo cieszymy się ze wzbogacenia naszej linii mikrofonów USB o urządzenie HyperX SoloCast” — powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Nieprzerwanie szukamy nowych sposobów na zapewnianie użytkownikom wyjątkowych doświadczeń, a rozszerzenie naszej linii mikrofonów USB o nowe urządzenie SoloCast udostępnia streamerom i twórcom treści kolejną opcję”.

Niewielkie wymiary mikrofonu SoloCast i obrotowa podstawa z regulacją nachylenia pozwalają zmieścić urządzenie na niewielkiej przestrzeni, na przykład pod monitorem. Dołączony adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8”. Jest też zgodny z większością podstaw i wysięgników1.

Mikrofon SoloCast dołącza do rodziny mikrofonów HyperX, do której należy już wprowadzony niedawno na rynek mikrofon QuadCast S z efektami świetlnymi RGB. Oba urządzenia są kompatybilne z komputerami PC i Mac®, a także z konsolami PS4. Mają certyfikaty Discord i TeamSpeakTM. Umożliwiają również korzystanie z głównych platform streamingowych, takich jak Streamlabs OBS, OBS Studio i XSplit.

Dostępność

Mikrofon HyperX SoloCast USB dostępny jest w cenie €74,99 w sklepie internetowym HyperX, oraz w sklepie euro.com.pl w cenie 399 PLN. Więcej informacji na temat HyperX Pulsefire Haste można znaleźć na stronie produktu.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...