» załóż konto» przypomnij hasło

HyperX wprowadza na rynek mikrofon USB QuadCast S z dynamicznymi efektami świetlnymi RGB

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: HyperX | Data: 2020-09-29 12:41:24

A A A | Wejść na stronę 484 | Komentarzy 0

HyperX wprowadza na rynek mikrofon USB QuadCast S z dynamicznymi efektami świetlnymi RGB

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company, Inc., rozszerzył swoją linię autonomicznych mikrofonów o model HyperX QuadCast™ S opracowany z myślą o streamerach, komentatorach i osobach pracujących z domu. Ten nowy mikrofon USB z dynamicznymi efektami świetlnymi RGB1, które można konfigurować za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY, ma wbudowany uchwyt przeciwwstrząsowy, filtr trzasków oraz czujnik ze wskaźnikiem statusu LED, umożliwiający wyciszanie jednym dotknięciem. Zapewnia czysty i spójny dźwięk podczas streamingu i wideokonferencji.

W mikrofonie QuadCast S dostępne są cztery wzory polaryzacji ― stereofoniczny, dookólny, kardioidalny i dwukierunkowy, co umożliwia optymalizację ustawień potrzebnych podczas transmisji audio i pracy z domu. Oprócz wewnętrznego filtra trzasków, który tłumi głoski plozywne, co zapewnia lepszą jakość dźwięku, QuadCast został wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy z podstawą, szybką regulację wzmocnienia i wyjście słuchawkowe 3,5 mm do monitorowania mikrofonu w czasie rzeczywistym.

„HyperX pragnie dostarczyć streamerom, osobom prowadzącym szkolenia, uczniom, studentom i profesjonalistom ze świata biznesu łatwy w obsłudze sprzęt bardzo potrzebny w czasach, gdy tyle osób wciąż pracuje, uczy się lub uczestniczy w grach z domu” ― mówi Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Wykorzystując sukces naszego pierwszego mikrofonu USB QuadCast, wprowadzamy na rynek model QuadCast S z funkcją, o którą prosili nas użytkownicy – dynamicznymi efektami świetlnymi RGB stanowiącymi dodatkową warstwę personalizacji. Teraz każdy użytkownik może jeszcze lepiej dostosować ustawienia dźwięku do wymagań transmisji strumieniowej, biura domowego lub zdalnego nauczania”.

Mikrofon QuadCast S obsługuje wiele urządzeń i programów do prowadzenia rozmów. Ma certyfikaty Discord i TeamSpeak™. Dołączony uniwersalny adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8” oraz jest zgodny z większością podstaw i wysięgników. Mikrofon QuadCast S został zaprojektowany z myślą o transmisji dźwięku wysokiej jakości na komputerach PC, PS4™ lub Mac®.

Dostępność
Mikrofon USB HyperX QuadCast S jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 EUR w sklepie na oficjalnej stronie HyperX.

Więcej informacji na temat globalnej dostępności mikrofonu USB HyperX QuadCast S można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu mikrofonowi.

Ze względu na aktualną sytuację związaną z epidemią koronawirusa COVID-19, produkty oraz przesyłki realizowane przez HyperX mogą zostać opóźnione. Firma podejmuje wszelkie możliwe działania, aby razem z partnerami zminimalizować potencjalne efekty tej sytuacji na naszych klientów, a także zapewnić pełną dostępność produktów oraz przesyłki na czas.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...