» załóż konto» przypomnij hasło

Doda i nowe Gadu-Gadu

Autor: Michał Androsz | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 8264 | Komentarzy 0

Doda i nowe Gadu-Gadu6 lipca wszystkim użytkownikom nowej wersji komunikatora Gadu-Gadu 7.7 na pocztę głosową nagra się DODA. Tak rozpocznie się największy głosowy konkurs w sieci!

naGłośniejszy konkurs w sieci pod znakiem Zielonej Słuchawki (6-20 lipca) będzie promował nowe możliwości rozmów głosowych w Gadu-Gadu 7.7.

- Gadu-Gadu to nie tylko popularny sposób na rozmowy tekstowe, ale również komunikator głosowy, dzięki któremu możemy nawiązywać i odbierać bezpłatne połączenia głosowe, wykonywać rozmowy telefoniczne, Gadu-Gadu w najnowszej wersji zastępuje tradycyjny telefon – mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A.

– Nagranie przez samą Dodę wiadomości głosowych w Gadu-Gadu to dopiero początek większego projektu z elementem zaskoczenia… Niespodziankę w całej okazałości będzie można poznać w dniu premiery najnowszej płyty Dody, czyli już 27 lipca - mówi Agnieszka Gajzler, Manager ds. Promocji w Gadu-Gadu S.A.

Jak odsłuchać powitanie głosowe Dody w swoim Gadu-Gadu? Wystarczy posiadać najnowszą wersję Gadu-Gadu 7.7 wyposażoną w rozmowy głosowe (do pobrania bezpłatnie ze strony gadu-gadu.pl) i otworzyć zakładkę telefonu, znajdziemy w niej pocztę głosową.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...