» załóż konto» przypomnij hasło

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB – test myszki

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2018-12-11 00:40:33

A A A | Wejść na stronę 20073 | Komentarzy 0

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB – test myszki

Latem tego roku na rynku pojawił się nowy gryzoń HyperX Pulsefire FPS Pro RGB, który wyposażony jest w czujnik Pixart 3389 z rozdzielczością do 16 tys. DPI, a także wykorzystuje przełączniki klasy Omron o wytrzymałości do 20 mln kliknięć. Poza tym gracze kuszeni są sześcioma programowalnymi przyciskami i wbudowaną pamięcią, która pozwala zapisać do trzech profilów, którymi możemy zarządzać przy pomocy aplikacji HyperX NGenuity. Jeżeli jesteście ciekawi jak ten produkt sprawdził się w praktyce to zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Pokaż specyfikację

Specyfikacja HyperX PulseFire FPS Pro
Sensor optyczny, PixArt PMW3389
Rozdzielczość do 16 000 DPI
Szybkość i akceleracja 450 ips / 50 G
Przyciski programowalne, 6
Przełączniki w L/P Omron (20 mln kliknięć)
Podświetlenie RGB, 1 strefa, 4 poziomy jasności
Pamięć wbudowana, 3 profile
Połączenie 1,8-metrowy przewód USB 2.0 (1000 Hz)
Waga 130 g (z przewodem) / 95 g (bez przewodu)
Wymiary 127,6 x 41,9 x 71,1 mm

Mysz HyperX przyjechała do nas zapakowana w białe pudełko z czerwonym paskiem na dole. Na froncie znajdujemy fotkę gryzonia oraz loga, które zdradzają, że model ten ma podświetlenie RGB oraz wspiera oprogramowanie NGenuity. W środku poza urządzeniem znajdujemy również komplet papierków i to wszystko.

HyperX Pulsefire FPS RGB

HyperX Pulsefire FPS RGB

Sam gryzoń prezentuje się od pierwszych chwil bardzo dobrze. Od razu zwracamy uwagę na solidne wykonanie, a także niską wagę. Sprzęt bardzo dobrze leży w dłoni za sprawą wyłożonych wzorzystą gumą boków. Najlepiej powinien sprawdzić się palm grip, z uwagi na wysoki profil urządzenia. Sam design powinien się spodobać, ponieważ jest nowoczesny. Całość jest utrzymana w grafitowym kolorze.

HyperX Pulsefire FPS RGB

HyperX Pulsefire FPS RGB

HyperX Pulsefire FPS RGB

Pulsefire FPS Pro RGB posiada podświetlaną rolkę i logo marki HyperX. Do wyboru mamy wszystkie kolory z palety RGB, więc możemy dostosować sprzęt do naszych potrzeb i preferencji. Na pokładzie umieszczono sześć przycisków, które są programowalne. Główne guziki są wyposażone w przełączniki Omron, które mają wytrzymać do 20 milionów kliknięć. Jeden z nich jest umieszczony pod samą rolką i pozwala na zmianę DPI w locie. Została w niego wbudowana dioda, która pokazuje za pomocą kolorów jaką rozdzielczość wybraliśmy z trzech dostępnych opcji (800, 1600 i 3200 DPI).

HyperX Pulsefire FPS RGB

HyperX Pulsefire FPS RGB

HyperX Pulsefire FPS RGB

Mysz jest przeznaczona dla graczy praworęcznych, ponieważ jej prawy i lewy bok są różne, chociaż nieznacznie. Do jej wykonania zastosowano matowe tworzywo. Mamy tutaj trzy główne elementy – panele boczne, podstawę i grzbiet z przyciskami głównymi. Na środku widzimy rolkę z gumowym paskiem, który zdecydowanie poprawia jej „czucie”.

HyperX Pulsefire FPS RGB

HyperX Pulsefire FPS RGB

HyperX Pulsefire FPS RGB

Na spodzie mamy oczko sensora Pixart PMW3389 , którego maksymalna czułość wynosi 16000 DPI. To oznacza, że zadowoli on nawet najbardziej wymagających użytkowników.

HyperX Pulsefire FPS RGB

Kabel jest w oplocie i jest w całości czarny (w wersji nie RGB był w kolorze czarno-czerwonym). Trzeba przyznać, że jest wystarczająco elastyczny, a na jego końcu umieszczono wtyk USB.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...