» załóż konto» przypomnij hasło

SENNHEISER CX 400BT DOSTĘPNE W POLSCE

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2020-09-23 14:39:49

A A A | Wejść na stronę 471 | Komentarzy 0

SENNHEISER CX 400BT DOSTĘPNE W POLSCE

Firma Sennheiser, specjalizująca się w rozwiązaniach audio najwyższej jakości, informuje, że słuchawki CX 400BT True Wireless, dostępne są w sprzedaży w Polsce. CX 400BT są idealnym wyborem dla każdego, kto kocha doskonały dźwięk.

CX 400BT True Wireless zapewniają zadziwiające doznania odsłuchowe, dzięki dynamicznym przetwornikom Sennheiser o średnicy 7 mm, które wykorzystane zostały również w słuchawkach wyższej klasy MOMENTUM True Wireless 2. Opracowany dla prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dźwięk klasy premium i specjalnie zaprojektowany system akustyczny zapewniają wysokiej jakości stereo z głębokimi basami, naturalnymi średnimi tonami i wyraźną szczegółową górą. Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control, można również dostosować wrażenia dźwiękowe do własnych preferencji za pomocą wbudowanego korektora. Obsługa kodeków, takich jak SBC, AAC i aptX, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Intuicyjne i łatwe w użyciu
CX 400BT True Wireless zostały stworzone z myślą o szybkim, aktywnym stylu życia. Odsłuchiwanie i obsługa są łatwe i intuicyjne dzięki możliwości dostosowania funkcji przycisków dotykowych słuchawek i określenia preferowanego sposobu sterowania dźwiękiem, połączeniami lub dostępem do asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Siri. W przypadku połączeń telefonicznych i korzystania z inteligentnych asystentów, słuchawki te wyposażone są w mikrofony redukujące hałas tła, dzięki czemu interakcje głosowe brzmią naturalnie i krystalicznie czysto. W CX 400BT True Wireless łączność i zarządzania sparowanymi urządzeniami jest bezproblemowa, dzięki kompatybilności z Bluetooth 5.1 oraz aplikacji Sennheiser Smart Control.

Ciesz się rozrywką w pełnym komforcie przez cały dzień
Dzięki 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400BT True Wireless zapewniają odsłuchiwanie przez cały dzień przy doskonałym komforcie noszenia.

Stylowy, minimalistyczny design dostępny w kolorze białym lub czarnym
Stylowa, minimalistyczna i doskonale wyważona, ergonomiczna konstrukcja słuchawek dousznych — dostępnych w kolorze czarnym lub białym — zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień, a ich wysoka jakość wykonania sprawia, że można je zabrać wszędzie. Adaptery douszne w czterech rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie do ucha i skutecznie tłumią hałas z zewnątrz.

CX 400BT True Wireless dostępne są w obu wersjach kolorystycznych — czarnej i białej — w sklepie internetowym www.sennheiser.pl oraz u partnerów w katalogowej cenie detalicznej 879 PLN.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...