» załóż konto» przypomnij hasło

Nowe karty pamięci 3D NAND MLC od TRANSCEND do urządzeń IoT i zastosowań przemysłowych

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TRANSCEND | Data: 2020-04-28 11:38:55

A A A | Wejść na stronę 1145 | Komentarzy 0

Nowe karty pamięci 3D NAND MLC od TRANSCEND do urządzeń IoT i zastosowań przemysłowych

Firma TRANSCEND prezentuje dwa nowe przemysłowe modele kart pamięci oparte na kościach 3D NAND MLC. Nośniki znajdą zastosowanie w urządzeniach Internetu Rzeczy oraz wykorzystujących sztuczną inteligencję, a także w systemach przemysłowych w branży medycznej, monitoringu czy transporcie.
Nowe karty od Transcend należą do klasy wydajności A1 i są zgodne ze specyfikacją SD 5.1. Dzięki temu gwarantują szybkość działania i płynne funkcjonowanie wymagających aplikacji. Ponadto nośniki spełniają standardy UHS-I 10 Speed Class 10. Osiągają maksymalną prędkość odczytu 100 MB/s oraz zapisu do 22 MB/s.

Nowe karty pamięci – SDHC410M oraz microSDHC410M – zbudowane zostały w oparciu o technologię MLC NAND flash, zapewniając niezawodność, wydajność oraz długą żywotność niezbędną przy zastosowaniach przemysłowych. Posiadają wbudowany moduł ECC (Error Correction Code), który wykrywa oraz koryguje błędy pojawiające się podczas transferu danych.

Nośniki TRANSCEND są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur od –25°C do 85°C oraz w wilgotności od 0 do 95%. Ponadto cechuje je wyjątkowa odporność na wstrząsy, oddziaływanie elektrostatyczne i promieniowanie X.

Każda z kart dostępna będzie w czterech wersjach pojemnościowych: 2, 4, 8 i 16 GB.

Gwarancja i cena

Producent deklaruje żywotność kart na poziomie 3 000 cyklów P/E (Program/Erase) oraz 3-letnią gwarancję na sprzęt. Nośniki dostępne będą na zamówienie. Sugerowana cena wynosi 38 PLN za wariant 2 lub 4 GB, 46 PLN za 8 GB i 54 PLN za 16 GB.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...