» załóż konto» przypomnij hasło

Natec wprowadza nowe podkładki - matematyka, geografia i chemia zawsze pod ręką

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2019-08-27 00:10:55

A A A | Wejść na stronę 1196 | Komentarzy 0

Natec wprowadza nowe podkładki - matematyka, geografia i chemia zawsze pod ręką

Wkrótce czas wracać do szkoły. Komputer stanowi dziś właściwie stały element wyposażenia biurka ucznia, a nowa podkładka nie tylko uczyni je bardziej atrakcyjnym, ale też pomoże w nauce matematyki, chemii i geografii.

Trzy nowe, duże (800x400x3 mm) podkładki pod mysz i klawiaturę dołączyły do oferty marki Natec. Gumowany spód zapobiega przesuwaniu się po blacie biurka, a gładka, materiałowa powierzchnia pozwala na wygodne i bezproblemowe prowadzenie myszy. To co jednak wyróżnia nowe podkładki Nateca to wzór graficzny.

Nauki ścisłe
Na podkładce Natec Science widzimy powierzchnię przypominającą blat biurka, wraz z układem okresowym pierwiastków oraz stałymi fizykochemicznymi i podstawowymi wzorami z fizyki i chemii zapisanymi w formie notatek. Dobrze jest mieć takie dane zawsze pod ręką.

Pozostajemy w kręgu nauk ścisłych. Podkładka Natec Maths wygląda jak szkolna tablica z zapisanymi kredą wzorami z geometrii, trygonometrii, algebry, a także podstawowymi formułami ciągów oraz funkcji. Na samym środku widnieje duży napis “Keep Calm and do Maths”. Nauczyciel zapewne wyszedł na chwilę z klasy.

W podkładce Natec Discoveries udało się zamknąć całą, do tego aktualną mapę polityczną świata. Zaznaczono na niej także historię wielkich odkryć geograficznych: trasy najważniejszych wypraw (Kolumba, Magellana czy Vasco da Gamy) daty poszczególnych ekspedycji, a także nazwy i szkice okrętów flagowych.

Nowe podkładki Natec będą świetnym wyposażeniem biurka. Ułatwią wygodną obsługę myszy, a przy tym pozwolą na wygodny i szybki dostęp do ważnych danych. Ułatwią także zapamiętanie wzorów i dat, co w polskiej szkole, mimo epoki internetu, nadal jest niezwykle ważne.

Ceny podkładek Natec wynoszą 39,99 zł.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...