» załóż konto» przypomnij hasło

Lanberg wprowadza do oferty inteligentną listwę WiFi

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2019-11-18 13:18:56

A A A | Wejść na stronę 742 | Komentarzy 0

Lanberg wprowadza do oferty inteligentną listwę WiFi

Smart Home to znakomita koncepcja. Nie wszystkie urządzenia w domu czy biurze są jednak “smart”. Można jednak podłączyć je do tzw. inteligentnych listw zasilających. Jedna z nich właśnie zasiliła ofertę marki Lanberg.

Lanberg SM01-WPS34 - nazwa nie brzmi porywająco, ale już możliwości, które daje kryjące się pod nią urządzenie: owszem. Na pierwszy rzut oka można pomylić ją ze zwykłą listwą zasilającą nowego typu, a więc zawierającą gniazda USB. Nowy produkt marki Lanberg to jednak znacznie więcej.

Inteligentna listwa zasilająca SM01-WPS34 dysponuje trzema gniazdami Uni-Schuko i czterema portami USB. Urządzenie oferuje łączność WiFi w celu zarządzania zasilaniem. Można to robić za pomocą aplikacji Tuya Smart na smartfony (na Android oraz na iOS), a także (dzięki zgodności z systemami smart home) z IFTTT, Google Home, Amazon Alexa. W tym drugim przypadku można zarządzać zasilaniem poleceniami głosowymi.

Jakie możliwości daje podpięcie urządzeń do nowej listwy inteligentnej Lanberg SM01-WPS34? Można chociażby monitorować stan poboru prądu z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy dostęp do internetu po obu stronach i aplikacja Tuya Smart. Dzięki przejrzystym wykresom możemy lepiej zapanować nad tym jak używamy urządzeń, a w efekcie też zoptymalizować zużycie prądu.

Oprogramowanie ulega ciągłym poprawkom - tym samym będą pojawiały się dalsze funkcjonalności. Dzięki nowej listwie marki Lanberg można np. uruchomić podłączone do niej urządzenia zdalnie. Nic nie stoi więc na przeszkodzie by np. zdalnie symulować, że ktoś jest w domu - włączyć światła czy muzykę - nawet jeśli jesteśmy na drugim końcu świata.

Urządzenie jest dostępne w sprzedaży w cenie ok. 215 zł.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...