» załóż konto» przypomnij hasło

Kultowy zestaw MX Master 3 i MX Keys od dziś dostępny w wersji dla użytkowników Mac i iPad

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Logitech | Data: 2020-07-09 15:20:20

A A A | Wejść na stronę 1189 | Komentarzy 0

Kultowy zestaw MX Master 3 i MX Keys od dziś dostępny w wersji dla użytkowników Mac i iPad

Logitech ogłosił dzisiaj premierę MX Mastera 3 oraz MX Keys dla komputerów Mac. Kultowy już zestaw został dostrojony tak, aby jak najlepiej uzupełniać ekosystem Apple i pomagać w efektywnej pracy milionom użytkowników pracujących na komputerach Mac i iPad.

Najpopularniejsza wydajna mysz i klawiatura Logitech w kolorze Space Grey będzie dostępna na polskim rynku pod koniec sierpnia 2020r.

Logitech MX Master 3 dla Mac
Zaawansowana bezprzewodowa mysz Logitech MX Master 3 dla komputerów Mac została stworzona, aby wzmocnić Maca i iPada dzięki charakterystycznym funkcjom serii Master, w tym przewijaniu za pomocą magnetycznej rolki nowej generacji i udoskonalonej ergonomii pozwalającej bez wysiłku uzyskać dostęp do wszystkich przycisków. Czujnik Darkfield 4000dpi pozwala śledzić praktycznie każdą powierzchnię, nawet szkło, i trafić za każdym razem odpowiedni piksel podczas pracy nad szczegółowymi projektami. Korzystając z aplikacji, można będzie zaprogramować mysz pod kątem wykonywanej pracy dla Adobe, Google Chrome, Safari i niezliczonych innych programów. Akumulator MX Master 3 dla komputerów Mac może działać do 70 dni i może być ładowany podczas użytkowania.

Logitech MX Keys dla Mac
Klawisze Logitech MX Keys zostały zaprojektowane w układzie Mac, aby zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia z pisania na przyciskach o niskim profilu. Dodatkowo została ona wyposażona w inteligentne podświetlenie, dzięki któremu gdy zbliżasz ręce do klawiatury, dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia. Klawisze MX dla komputerów Mac mają formware zoptymalizowany dla komputerów Mac, są wyposażone w ładowanie USB-C na USB-C i umożliwiają łatwe przełączanie pomiędzy MacBookiem, iPadem czy iPhonem.

MX Master 3 x MX Keys – zestaw idealny
Logitech MX Master 3 i MX Keys dla komputerów Mac zostały zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności. Stworzona z myślą o twórcach seria Master dla komputerów Mac zapewnia większą szybkość i precyzję podczas codziennej pracy. Moc MX jest teraz zoptymalizowana pod MacOS i kompatybilna z iPadOS, umożliwiając płynną pracę na urządzeniach Apple.

Dostępność
Logitech MX Master 3 dla komputerów Mac i Logitech MX Keys dla komputerów Mac będą dostępne w Polsce pod koniec sierpnia 2020r.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...