» załóż konto» przypomnij hasło

Kierownica z pedałami Logitech G923

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Logitech | Data: 2020-08-25 07:36:26

A A A | Wejść na stronę 1920 | Komentarzy 0

Kierownica z pedałami Logitech G923

Firma Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii oraz sprzętu do gier, prezentuje kierownicę i pedały wyścigowe Logitech G923 – wysokiej klasy zestaw, który zrewolucjonizuje wrażenia z wyścigów symulacyjnych. Zaprojektowana z myślą o maksymalnym realizmie, kierownica G923 została wyposażona w technologię TRUEFORCE™ – nowy mechanizm sprzężenia zwrotnego, który pobiera dane z silnika fizyki oraz silnika audio gry, zapewniając ultra-realistyczne wrażenia.

„Wspaniała kierownica wyścigowa z siłowym sprzężeniem zwrotnym może zadecydować o tym czy ukończysz wyścig na pierwszej pozycji, lub nie ukończysz go wcale”, powiedział kierowca McLaren F1 Lando Norris. „Nowa kierownica Logitech G923 z TRUEFORCE zapewnia kierowcom autentycznych doświadczeń za kierownicą i symuluje szczegóły, które czujemy jako kierowcy wyścigowi. Czuję, kiedy tył samochodu traci przyczepność i mogę wpaść w poślizg, co daje mi szansę na szybką korektę i wyprzedzenie konkurentów".

TRUEFORCE to autorska technologia sprzężenia zwrotnego, która rewolucjonizuje to, co jest możliwe w grach wyścigowych. Wykorzystując fizykę gry i dźwięk w czasie rzeczywistym, pozwala graczom poczuć bardziej niż kiedykolwiek wcześniej takie rzeczy jak, ryk silnika, trakcja opon, rodzaj podłoża i sprzężenie zwrotne kierownicy. TRUEFORCE łączy się bezpośrednio z silnikami w grze, przetwarzając dane do 4000 razy na sekundę w celu uzyskania nowej generacji realizmu i szczegółów w obsługiwanych grach.

„Od kilku lat współpracujemy z kierowcami symulatorów i profesjonalnymi kierowcami samochodów wyścigowych, aby stworzyć w pełni realistyczne wrażenia z jazdy”, powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech G. „Dzięki TRUEFORCE naprawdę można poczuć drogę, wraz ze wszystkimi subtelnymi cechami samochodu wyścigowego. To naprawdę podnosi poziom wrażeń, a wszyscy, których próbowali grać na naszych nowych kierownicach, zawsze odchodzili z uśmiechem".

Zestaw Logitech G923 zaprojektowany z myślą o współczesnych e-kierowcach, składa się z metalowej kierownicy pokrytej skórą i polerowanych pedałów. Ponadto, G923 posiada wiele nowych funkcji, w tym:

 • Programowalne sprzęgło - umożliwia zawodnikom szybszy i czystszy start dzięki dwusprzęgłowemu sterowaniu, które zapewnia maksymalną trakcję i minimalną ilość dymu.
 • Wbudowany wskaźnik obrotów - wbudowane kolorowe światła LED wskazują zakres obrotów, ostrzegając zawodnika, gdy zbliży się do górnej granicy.
 • Elementy sterujące na kierownicy - elementy sterujące do gier są zintegrowane z kierownicą, co zapewnia pełną kontrolę w zasięgu ręki.
 • Progresywny pedał hamulca - nowa sprężyna progresywna zapewnia większą czułość, a wyższa czułość pedału hamulca dodaje więcej realizmu i kontroli.
 • 24-punktowe pokrętło wyboru - wbudowane pokrętło wyboru umożliwia zawodnikowi regulację trakcji, momentu obrotowego, automatycznego zarządzania stabilnością, siły hamowania i innych parametrów.

Cena i dostępność
Zestaw kierownica i pedały Logitech G923 kompatybilny z PlayStation 4 oraz PC , będzie dostępny w sierpniu 2020 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 1799 PLN. *G923 będzie również kompatybilny z PlayStation 5 w dniu pojawienia się konsoli na rynku.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...