» załóż konto» przypomnij hasło

Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P - mały format, wielkie możliwości

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Cooler Master | Data: 2020-07-28 00:57:20

A A A | Wejść na stronę 1023 | Komentarzy 0

Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P - mały format, wielkie możliwości

Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P to obudowy typu mini-ITX. Mimo kompaktowych rozmiarów oferują one dość miejsca nawet na trójslotowe karty graficzne, masywne chłodzenia cieczą i dodatkowe wentylatory.
Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P to obudowy adresowane do entuzjastów niewielkich, lecz wydajnych PC. Producent postawił na maksymalną funkcjonalność i ergonomię. Każdy panel czy część ramy można zdemontować, by uzyskać dostęp do wnętrza z dogodnej perspektywy. Zewnętrzne ścianki można zakładać i zdejmować bez potrzeby użycia narzędzi, podobnie jak górne wentylatory.
 
Wewnątrz obudów Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P jest dość przestrzeni na trójslotowe karty graficzne i wydajne chłodzenia AiO. W przypadku tych pierwszych długość nie powinna przekraczać 330 mm, z kolei radiatory mogą mierzyć do 280 mm. Aktywne chłodzenie procesora może mieć do 157 mm wysokości. Jest też miejsce na siedem dodatkowych wentylatorów.
 
Dwa z nich, o średnicy 120 mm i 92 mm, znajdują się w komplecie. Model Cooler Master MasterBox NR200P jest też wyposażony w uchwyt do pionowego montażu GPU. Dzięki temu użytkownicy, którzy zdecydują się na panel boczny z hartowanego szkła, mają zyskać efektowniejszy wygląd wnętrza. Z kolei osoby, które zamontują perforowaną ściankę, mają docenić łatwiejszy dostęp grafiki do chłodnego powietrza.

Obudowy Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P są wykonane z grubej, w ocenie producenta, stali i ważą około siedmiu kilogramów. Użytkownicy będą mogli wybrać między białym i czarnym wariantem. Producent postawił na malowanie metodą proszkową, która zapewnia lepszą trwałość i odporność na zarysowania, a jednocześnie jest bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego.

Obudowy Cooler Master zostały wycenione na 359 zł za MasterBox NR200 i 449 zł za NR200P.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...