» załóż konto» przypomnij hasło

Laserowy gryzoń gamingowy

Tesoro Shrike - recenzja myszki

Autor: Łukasz Pilarczyk | Data: 2013-05-07 11:33:13

A A A | Wejść na stronę 26678 | Komentarzy 3

Tesoro Shrike - recenzja myszki Tesoro jest nową marką na polskim rynku. W jej ofercie, na razie znajduje się tylko kilka produktów. Myszy, klawiatury oraz podkładki. Dziś zapraszam do testu laserowej myszki Shrike, która na pierwszy rzut oka ma wszystko, co mysz gamingowa mieć powinna. Czy jednak może ona konkurować z produktami firm które są dobrze znane fanom e-sportu. Zapraszam do lektury.

Shrike jest myszą laserową z czujnikiem Avago ADNS-9500. Maksymalna rozdzielczość pracy wynosi 5600 DPI. Częstotliwość taktowania, jak przystało na mysz dla graczy wynosi 1000Hz, przynajmniej taką deklaruje producent. Mysz posiada również 128 kb wbudowanej pamięci przeznaczonej na profile i makra. Dodatkowo mamy do dyspozycji 7 przycisków oraz rolkę, system ciężarków dzięki którym można dostosować wagę myszy do indywidualnych predyspozycji a także pozłacany wtyk USB.

Producent wspomniał jeszcze o możliwości dostosowania podświetlania myszy w zależności od wybranej rozdzielczości, ale o tym za chwilę.

Mysz zapakowana jest bardzo starannie w pudło z sztywnego kartonu. Na pudełku widzimy podstawowe informacje o produkcie, oraz przez przezroczysty przód opakowania, samą mysz. W zestawie dostajemy:
Mysz Tesoro Shrike, szufladę na ciężarki, pudełko z ciężarkami 3x10g + 1x5g, płytę ze sterownikami, kartę gwarancyjną, instrukcję szybkiego startu oraz broszurę z innymi produktami firmy.

tesoro shrike

tesoro shrike

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • Kamirp

  2013-05-08 13:22:14

  firmy w ogole nie znam, chyba lepiej kupic cos od logitecha, nie? g500?
 • jantomx

  2013-05-08 14:47:27

  Firma robi porządny sprzęt, oprócz tej myszki mają bardzo dobrą klawiaturę mechaniczną Tesoro Durandal
 • ~JohnyPL

  2013-05-08 19:14:48

  Kamirp brawo, widzę, że nie przeczytałeś "Tesoro jest nową marką na polskim rynku. W jej ofercie, na razie znajduje się tylko kilka produktów. Myszy, klawiatury oraz podkładki..."

Komentarz 3


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...