» załóż konto» przypomnij hasło

Najbardziej zaawansowana klawiatura na świecie

Logitech DiNovo Edge

Autor: Jakub Krieg | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 34562 | Komentarzy 1

Logitech DiNovo Edge Logitech reklamuje model DiNovo Edge tak jak brzmi tytuł tej recenzji. Jednak czy tak duże skomplikowanie konstrukcji jest pożądane, a dopracowanie szczegółów i jakość wykonania adekwatna do poziomu zaawansowania? Zapraszam do recenzji.

Klawiaturę otrzymałem nową, w jeszcze zaklejonym pudełku. Produkt pachnący taśmą produkcyjną - tworzywem sztucznym cieszy, lecz nie będę mógł określić trwałości klawiatury.

Już samo pudełko wskazuje, że wewnątrz kryje się nieprzeciętny produkt. Wierzch kartonu jest błyszczący, napisy wypukłe, a boki opakowania pokryto matową folią. W środku kartonu przyklejone są maty chroniące zawartość.
Po rozcięciu "banderolek" potwierdzających fabryczny stan produktu i po zdjęciu wierzchniej części kartonu moim oczom ukazała się sama klawiatura trzymana przez wypraskę z tworzywa sztucznego. Po pozbyciu się wypraski dostałem się do stacji bazowej, ładowarki, klucza Bluetooth USB oraz koperty, której zawartość to instrukcje, płyta CD z oprogramowaniem Set Point oraz miękka ściereczka do czyszczenia DiNovo Edge - bardzo miły akcent.
Logitech DiNovo Edge

Logitech DiNovo Edge

Logitech DiNovo Edge

Logitech DiNovo Edge
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~JRT

  2012-01-30 21:59:37

  Następne minusy: brak bloku klawiatury numerycznej (autor testu przegapił ten aspekt?) mimo "rozległości" całej klawiatury - i brak możliwości zdjęcia listwy pod nadgarstki (dla zaoszczędzenia miejsca na stole)... Co się dzieje z Logitechem? Dzisiaj trudno mi znaleźć godnego następcę takiej Cordless Elite Duo (do której z czasem zgasły wszystkie oryginalne sterowniki, co zabiło wszystkie klawisze sterowania multimediami i programowalne).

Komentarz 1


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...