» załóż konto» przypomnij hasło

Deszcz, grad i śnieg jej niestraszne?

Easy Snap HD Sportcam – test kamery

Autor: Marcin Baranowski | Data: 2013-06-08 09:37:52

A A A | Wejść na stronę 39146 | Komentarzy 4

W celu rozpoczęcia zabawy z kamerką Best Buy musimy umieścić dodatkowo zakupioną kartę microSD w slocie, bowiem urządzenie nie posiada pamięci wewnętrznej. Uruchamiamy sprzęt za pomocą przycisku Power, natomiast rejestrację za pomocą REC. Po tym na ekranie LCD wyświetli się miniony czas nagrywania.

Easy Snap HD Sportcam

Użytkownik ma do wyboru trzy rozdzielczości, o których wspomnieliśmy na poprzedniej stronie oraz jedną z trzech jakości obrazu. My z wiadomych względów użyliśmy do testów tylko tych najwyższych parametrów. Niestety producent w tym modelu nie zdecydował się na zastosowanie rozdzielczości FullHD, a maksymalnie 1440 x 1080 pikseli (format 4:3). To już coraz rzadziej spotykane rozwiązanie.

Easy Snap HD Sportcam

Poniżej prezentujemy nagrane materiały. Radzimy zwrócić uwagę na jakość dźwięku, który rejestruje elektretowy mikrofon. Niestety wyraźnie słychać szum i powiew wiatru, jednak przy cenie poniżej 300 złotych nie mogliśmy liczyć na nic więcej. Z pomocą powinien przyjść nam program do obróbki filmów z płyty CD. Dzięki temu jest szansa na usunięcie szumów i wstawienie przyjemnej muzyki.

Aby odtworzyć zarejestrowany materiał możemy podłączyć kamerkę za pomocą kabla USB do komputera lub wyjąć kartę i umieścić ją w czytniku. W przypadku pierwszego rozwiązania, urządzenie Easy Snap HD Sportcam zostanie wykryte w systemie, jako przenośna pamięć i będziemy mogli bez problemu przeglądać zapisane pliki. Oprócz tego, jak już wspomnieliśmy istnieje możliwość bezpośredniego odtworzenia nagrań np. na TV za pomocą kabla HDMI.

Jakość nagrań zarówno w dzień i w nocy musicie ocenić sami.

Warto na koniec wspomnieć kilka słów o zastosowanej baterii. Ładujemy ją poprzez podłączenie kamerki do komputera kablem USB z zestawu. Status ładowania jest sygnalizowany za pomocą diody LED na górze, która po osiągnięciu 100% gaśnie. Taki proces trwa niecałą godzinę, natomiast pozwala na nagrywanie wideo przez około 2,5 godziny. Całkiem dobry wynik.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • skoczylas

  2013-06-10 12:22:04

  Ciekawe urządzenie, widać że producent szuka niszy, bo kamerki do samochodów zrobily na rynku szał.
 • ~Fenix

  2013-07-01 10:13:09

  A ja myślałem, że będzie to faktycznie TEST tej kamerki. Czyli opis kilku pierwszych, choćby prostych czynności wykonanych kamerką: nagrywanie na postoju, w ruchu, przypinanie do rękawa, kasku, odtwarzanie itd.
  Tymczasem tu pospisywano duperele z opakowania i tyle. Do bani taka robota!
 • ~Grześ

  2013-08-30 16:19:28

  Cena 350 zł to według Ciebie jest poniżęj 300 zł? No tak napisałeś a w tabelce na 3 str. podajesz cenę 359 zł. Tak jak napisano już wcześniej - żadna to recenzja i żaden test kamerki, bo nie znalazłem nic co by mne interesowało. No przepraszam ale taka jest prawda.
 • ~W.S.

  2019-07-17 10:06:42

  kamera absolutnie nie deszczoszczelna, jedna kropla w przyciski wyłączyła ją całą i jeszcze zostawiła (odparowując) ślad na obiektywie od wewn.!

Komentarz 4


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...