» załóż konto» przypomnij hasło

Dyskoteka w plenerze?

Arctic S113BT – test bezprzewodowego głośnika

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2013-08-06 15:31:58

A A A | Wejść na stronę 45906 | Komentarzy 1

Arctic S113BT – test bezprzewodowego głośnika Firma Arctic posiada od niedawna w swojej ofercie przenośny głośnik S113BT, który charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami oraz łącznością bezprzewodową przez Bluetooth i NFC. Według deklaracji producent zastosowany w nim akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki nieprzerwanie przez 8 godzin. Urządzenia o mocy 6 W dostępne są w sprzedaży w kolorze czarnym, niebieskim, różowym, białym, pomarańczowym i zielonym. Do naszej redakcji trafił jeden z nich. Pokusiliśmy się o opisanie wrażeń z jego użytkowania. Zapraszam.

Urządzenie zostało zapakowane w mały biało-niebieski kartonik na którym producent informuje nas o zastosowanych technologiach, prezentuje duże zdjęcie głośnika oraz omawia jego specyfikację techniczną.

W środku głośnik został umieszczony w specjalnie przygotowanej torbie, która przyda się w czasie transportu, żeby sprzęt nie został porysowany, ani uszkodzony. Do tego mamy instrukcję obsługi, kabel USB - micro-USB oraz jack - jack 3,5 mm.

Arctic S113BT

Arctic S113BT

Arctic S113BT

Arctic S113BT

Sam S113BT na pierwszy rzut oka prezentuje się nienagannie. Cała konstrukcja jest zwarta, solidna i stosunkowo lekka. Obudowa wykonana jest z kolorowej, w naszym przypadku pomarańczowej gumy, która chroni sprzęt przed uszkodzeniem w razie upadku lub uderzenia. Na froncie widzimy dwa głośniki 1,5” o mocy 3 W każdy. Pomiędzy nimi umieszczono trzy przyciski. Dwa skraje służą do regulowania głośności. Oprócz tego kiedy przytrzymamy jeden z nich, wtedy następuje przejście do następnego/poprzedniego utworu. Guzik środkowy możemy wykorzystać nie tylko do rozpoczęcia/zatrzymania odtwarzania, ale również do synchronizacji Bluetooth, a także do odbierania/zawieszania połączenia telefonicznego. Dodatkowo pełni funkcję wyciszenia mikrofonu (mute), który został ukryty na froncie.

Arctic S113BT

Poprzez górną część obudowy mamy możliwość synchronizacji głośnika z telefonem komórkowym poprzez NFC (Near Field Communication).

Arctic S113BT

Z tyłu umieszczono głośnik basowy 1,5”, co pozwoli nam na odsłuch także niskich tonów.

Arctic S113BT

Na jednej z bocznych ścianek znalazło się miejsce do podłączenia źródła poprzez kabel 3,5 cala typu jack. Obok niego mamy złącze micro-USB oraz przycisk I/O.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • Sroka

  2013-08-07 18:21:37

  Gadżecik. Cena u producenta to 80 dolców, wiec niezła przesada. Te 150zł mozna jeszcze dać za to NFC.

Komentarz 1


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...