» załóż konto» przypomnij hasło

Dźwięk wszędzie gdzie jesteś

Arctic S111 BT – test głośników mobilnych

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2014-08-20 11:00:53

A A A | Wejść na stronę 22532 | Komentarzy 0

Arctic S111 BT – test głośników mobilnych

Firma Arcitc od niedawna posiada w swojej ofercie przenośny zestaw głośników zgodny ze standardem Bluetooth 4.0. Można go spotkać w różnych wersjach kolorystycznych (pistacjowym, różowym, niebieskim, białym i czarnym). Poza tym producent deklaruje, że za sprawą baterii litowo-polimerowej o pojemności 2000 mAh może on pracować bez ładowania przez 12 godzin. Jaką jakość dźwięku oferuje ten niezwykle kompaktowy zestaw o wadze 454 gramów? Sprawdziliśmy to.

Pokaż specyfikację

Specyfikacja Arctic S111 BT
Impedancja 4 Om
Zasilanie DC 5V, 1A, micro USB
Moc wyjściowa (RMS) 4 W (2x 2W)
Czas ładowania 4-5 godzin
Ciągłego odtwarzania (muzyka) 12 godzin
Bateria akumulator polimerowy 2000 mAh
Połączenie Bluetooth 4.0 lub 3.5 Jack z kablem 80 cm

Opakowanie od modelu S111 zostało zachowane w niebiesko-białych kolorach. Z przodu umieszczono zdjęcie głośników, a po bokach ich specyfikację techniczną, którą możecie przeczytać klikając powyżej.

Arctic S111 BT

Arctic S111 BT

Producent umieścił opis mobilnego systemu dźwięku Bluetooth także w języku polskim. W zestawie widzimy od razu instrukcję obsługi (także po polsku) oraz etui do przechowywania głośników. Zostało ono wykonane z materiału skóropodobnego, a na jego froncie umieszczono logo producenta. W nim ukryto głośniki, które są chronione za pomocą folii przez porysowaniem.

Arctic S111 BT

Arctic S111 BT

Pomimo, że sprzęt został wyposażony w łączność Bluetooth to możliwe jest jego podłączenie za pomocą kabla z wtyczką jack 3,5 mm. Taki, o długości 80 cm został załączony do zestawu. Oprócz niego mamy kabel mini USB.

Arctic S111 BT

Arctic S111 BT

Same głośniki mają wymiary 7x7x7 mm i ważą poniżej 450 gramów. Zostały w całości wykonane z tworzywa sztucznego, które sprawia bardzo dobre wrażenie. Na bocznych ściankach mamy lity plastik (na jednej wygrawerowano logo Arctica), a z tyłu znajdziemy w przypadku prawego głośnika przyciski sterujące (głośniej, ciszej, wskaźnik baterii LED, złącze mini-USB, wejście 3,5 mm typu jack oraz przycisk power). Głośnik lewy posiada tylko kabel łączeniowy, który ma długość ok. 80 cm.

Arctic S111 BT

Na spodzie obydwu głośników mamy małe gumowe nóżki, które zapobiegają niechcianemu przesuwaniu się sprzętu po naszym biurku.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...