» załóż konto» przypomnij hasło

Zestawy dla ambitnych grafików 3D

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 11915 | Komentarzy 0

Zestawy dla ambitnych grafików 3DDo końca maja wszyscy, którzy pracują lub rozpoczynają pracę z aplikacjami do projektowania w środowisku trójwymiarowym zyskali możliwość podniesienia swoich umiejętności. 3Dconnexion wspólnie z dystrybutorem, firmą Veracomp, przygotował zestawy dla ambitnych grafików złożone z manipulatorów 3D i książek na temat pracy z programem AutoCAD.
Promocyjne zestawy 3DConnexion zawierają trzy modele manipulatorów: SpaceNavigator Personal, SpaceNavigator Pro oraz SpaceNavigator for Notebook. Do każdego z urządzeń przeznaczonych do swobodnego poruszania się w trzech wymiarach, dołączona jest książka o praktycznych zastosowaniu oprogramowania AutoCAD, wspierającego trójwymiarowe i dwuwymiarowe komputerowe projektowanie. „AutoCAD 2007 i 2007 PL. Ćwiczenia praktyczne”, która wyszła spod pióra Mirosław Babicha oraz „AutoCAD 2007. Pierwsze kroki” autorstwa Andrzeja Pikonia.

Oferowane w zestawach manipulatory 3DConnexion to narzędzia zaprojektowane z myślą o bardziej precyzyjnej i łatwiejszej pracy z trójwymiarowymi obiektami w najbardziej popularnych i rozbudowanych aplikacjach 3D (nie tylko przeznaczonych dla profesjonalistów, jak AutoCAD, ale także np. popularne Google Earth). Naciskając, odciągając, przechylając lub przekręcając w dowolnym kierunku dźwignią manipulatora można jednocześnie przeglądać, powiększać i obracać obiekty trójwymiarowe.

SpaceNavigator w wersji Personal przeznaczony jest dla początkujących projektantów, zaś model Pro to propozycja dla profesjonalistów. Z wersji Notebook, ze zmniejszonymi wymiarami, z pewnością zadowoleni będą zwolennicy mobilności. Wymienione modele manipulatorów są solidnie wykonane, łatwe w obsłudze i sprawdzą się w pracy architektów, projektantów, grafików, artystów, studentów oraz każdego, kto chce spróbować swoich sił z obiektami 3D.

„AutoCAD 2007 i 2007 PL. Ćwiczenia praktyczne” zawiera porady i przykłady, jak posługiwać się tym programem na co dzień w pracy. Ksiązka pozwoli zarówno specom od środowiska 3D, jak i amatorom projektowania, udoskonalić umiejętności lub poznać, jak przeprowadzać operacje na obiektach, używać warstw i wypełnień, posługiwać się zoomem i sprawnie przemieszczać w ramach projektu. Z kolei „AutoCAD 2007. Pierwsze kroki” przeznaczona jest dla początkujących projektantów wchodzących dopiero do świata modelowania 3D.

Promocja potrwa do 31 maja, lub do wyczerpania zapasów. Sugerowane ceny detaliczne (SRP) zestawów: manipulator 3DConn SpaceNavi for Ntbk + Ćwiczenia AutoCad (lub z Pierwsze kroki AutoCAD) kosztuje 462 zł netto, manipulator 3DConn SpaceNavigator Personal + Cwiczenia AutoCad (lub z Pierwsze kroki AutoCAD) kosztuje 202 zł netto, a manipulator 3DConnexion SpaceNavi Pro + Cwiczenia AutoCad (lub z Pierwsze kroki AutoCAD) kosztuje 355 zł netto.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...