» załóż konto» przypomnij hasło

Xtrfy i Ninjas in Pyjamas prezentują swoje pierwsze słuchawki gamingowe

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-07-07 16:29:57

A A A | Wejść na stronę 2088 | Komentarzy 0

Xtrfy i Ninjas in Pyjamas prezentują swoje pierwsze słuchawki gamingowe

Ninjas in Pyjamas, światowej sławy organizacja sportów elektronicznych oraz właściciel szwedzkiej marki Xtrfy, oferującej sprzęt gamingowy, zaprezentowały swoje pierwsze słuchawki dla e-sportowców – Xtrfy H1. Model H1 to wysokiej klasy sprzęt audio stworzony z myślą o graczach przez profesjonalnych zawodników NiP, jednej z najlepszych drużyn CS:GO na świecie.

– Zakończyliśmy prace nad naszymi pierwszymi słuchawkami i nie mogę się doczekać, aż zaczniemy korzystać z nich na turniejach. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu, który osiągnęliśmy. Model H1 jest bardzo wygodny w użytkowaniu, bardzo dobrze wycisza dźwięk z otoczenia oraz posiada świetnie zbalansowane audio, bas i pozycjonowanie – komentuje Patrik „f0rest” Linberg, profesjonalny gracz CS:GO.

Xtrfy H1 to ambitny projekt wykorzystujący wysokiej jakości materiały oraz komponenty starannie dobrane przez graczy. Zestaw jest wyposażony w 60-milimetrowe, świetnie zoptymalizowane przetworniki neodymowe, które szczegółowo odtwarzają każdy dźwięk podczas nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki.

– Aby sprostać wymaganiom naszych zawodników, skupiliśmy się na jakości. Specyfikacja techniczna jest zaawansowana, jednak najważniejsze dla graczy było to, aby dostosować możliwości sprzętu pod gaming. Dokonaliśmy procesu precyzyjnego dostrajania, aby znaleźć idealnie rozwiązanie dostarczające e-sportowcom perfekcyjnie spozycjonowanego dźwięku z gry. Udało się – mówi Erik Jensen, CTO w Xtrfy.
Xtrfy H1 to słuchawki o zamkniętej budowie wyposażone w: aluminiowy pałąk, piankowe nauszniki pokryte skórą, wbudowany mikrofon, 120-centymetrowy kabel w oplocie wraz z przełącznikiem do kontrolowania głośności mikrofonu (w tym także jego wyłącznik) oraz dźwięku. Dodatkowo, kabel zakończony 3,5-milimetrowym minijackiem sprawia, że H1 są słuchawkami wieloplatformowymi, które można wykorzystać zarówno do gry na PC, konsolach, Macu, jak i przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych i VR. Waga całego zestawu to 380 gram (350g bez mikrofonu i kabla).

Jak twierdzą włodarze Xtrfy, słuchawki H1 otwierają całkowicie nowy rozdział w historii marki.
– Po wypuszczeniu na rynek serii uznanych klawiatur, myszek, podkładek oraz akcesoriów gamingowych, słuchawki H1 są dla nas kamieniem milowym. Uzupełniamy ofertę Xtrfy o ostatni element asortymentu dla graczy – sprzęt audio. Wiem, że Xtrfy H1 są produktem długo wyczekiwanym przez konsumentów oraz sprzedawców detalicznych. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że w końcu możemy ogłosić światu, że sprzęt już wkrótce trafi na sklepowe półki – podkreśla Joakim Jansson, COO i wiceszef Xtrfy.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...