» załóż konto» przypomnij hasło

Wydajny zasilacz LC-Power LC750 V2.31 Platinum z certyfikatem sprawności 80 PLUS Platinum

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: LC-Power | Data: 2019-02-06 15:55:49

A A A | Wejść na stronę 878 | Komentarzy 0

Wydajny zasilacz LC-Power LC750 V2.31 Platinum z certyfikatem sprawności 80 PLUS Platinum

LC-Power to niemiecki producent sprzętu z branży nowych technologii, którego korzenie sięgają miasta Düsseldorf, gdzie ponad 16 lat temu została założona ta międzynarodowa już dziś firma. LC-Power dostarcza na rynki całego świata produkty w przystępnej cenie przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem dbałości o najwyższe standardy jest oferta ponad 30 zasilaczy, posiadających oficjalny certyfikat 80 PLUS oraz liczne rekomendacje ekspertów. Ciągły rozwój marki LC-Power oraz rosnący popyt na urządzenia niemieckiego producenta zaowocowały powstaniem produktów z segmentu „premium”, które dzięki swojej jakości oraz użyteczności coraz częściej goszczą na biurkach graczy, czego wiodącym przykładem jest wydajny zasilacz LC-Power LC750 V2.31 Platinum o mocy znamionowej 750 W i certyfikatem sprawności 80 PLUS Platinum, który zapewnia efektywność energetyczną przekraczającą 92%.

Jest to jednostka zasilająca przeznaczona do budowy wydajnych zestawów komputerowych, wpasowująca się w wysokie oczekiwania graczy oraz entuzjastów. Zasilacz wykorzystuje przetwornicę DC-DC, zapewniając precyzyjną regulację i stabilność napięć oraz zgodność z najnowszymi procesorami Intel oraz AMD. Konstrukcja przygotowana jest przez jednego z wiodących producentów OEM, Andyson, z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów, dbając o długą żywotność oraz bezpieczeństwo pracy podzespołów komputera. W konstrukcji zastosowano Renomowane tajwańskie kondensatory elektrolityczne Teapo. Seria Platinum to bardzo wydajne jednostki, które należą do elitarnej grupy topowych zasilaczy, które zapewniają Wysoką sprawność energetyczną, a dzięki zastosowaniu pojedynczej mocnej linii +12 V, gwarantują bezpieczną oraz stabilną pracę podzespołów nawet po overclockingu.

Niemiecki producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, zaprojektował obudowę zasilacza w taki sposób, aby dobrze prezentowała się w przeszklonych obudowach gamingowych. Unikatowa powłoka lakiernicza w kolorze czarnym, nadaje wyjątkowy charakter urządzeniu.

LC-Power LC750 V2.31 Platinum jest konstrukcją w pełni modularną z wszystkimi odpinanymi przewodami, zarówno PCI-Express 6+2 pin, SATA jak i przewodem zasilającym. Przewody są płaskie co umożliwia wygodne ich podłączenie w obudowie, a jednocześnie ułatwia obieg powietrza.

Za wysoką kulturę pracy odpowiada 135 milimetrowy cichy wentylator z prędkością maksymalną 1800 obr./min, który pracując w trybie ciągłym zapewni niskie temperatury urządzenia, zapewniając długą i bezawaryjną pracę.

 

Producent zapewnia wszelkie możliwe zabezpieczenia:

SCP - zabezpieczenie zwarciowe
OVP - zabezpieczenie nadmiarowo-napięciowe
OPP - zabezpieczenie przeciążeniowe
UVP - zabezpieczenie podnapięciowe
OCP - zabezpieczenie nadmiarowo-prądowe

Specyfikacja LC-Power LC750 V2.31 Platinum:

Moc 750 W
W pełni modularne, płaskie przewody
Konwertery DC -DC
Certyfikat 80 PLUS® PLATINUM
Wydajność> 92 %
Pobór mocy w trybie standby w zgodność z ERP LOT6: < 0,5W
Wentylator 135 mm
4x przewody PCI-Express 6+2 pin
Aktywne PFC
Jedna mocna szyna zasilająca +12V (obciążalność 744 W)
Pakiet zabezpieczeń: SCP, OVP, OPP, UVP, OCP

 

Niemiecki producent udziela 5 lat gwarancji na zasilacz, a cena SRP wynosi 499 zł.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...