» załóż konto» przypomnij hasło

Trzy nowe, innowacyjne zestawy słuchawkowe

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 4187 | Komentarzy 0

Trzy nowe, innowacyjne zestawy słuchawkoweZestawy słuchawkowe Sony Ericsson Bluetooth HBH-PV715, 720 i 740 to nowa generacja urządzeń Bluetooth™ zaprojektowana zgodnie z Twoimi potrzebami – są doskonałej jakości, stylowe, praktyczne i mają wszechstronne zastosowanie. Sony Ericsson, czerpiąc ze swojego wieloletniego doświadczenia w pracach nad rozwojem technologii Bluetooth™, wykorzystał własny zakład badawczy w Holandii do opacowania najbardziej innowacyjnego zestawu słuchawkowego Bluetooth™, jaki dotąd pojawił się na rynku.

Po lewej: HBH-PV-715


W środku: HBH-PV-720

Po prawej: HBH-PV-740


Niezależnie od tego jakie walory wydają się najważniejsze – praktyczne zastosowanie, wzornictwo czy wymiary – w tej nowej, dziś zaprezentowanej serii każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nowa rodzina Sony Ericsson Bluetooth™ obejmuje najlepszej jakości zestawy słuchawkowe, jakie ukazały się do tej pory na rynku pod względem czasu rozmowy i czuwania. Zestawy te występują w nowej obudowie, która jest bardzo mała i lekka.

Jacob Sten, Head of the Accessories Division w Sony Ericsson powiedział: „Te trzy modele to najbardziej innowacyjne zestawy słuchawkowe, jakie kiedykolwiek wyprodukował Sony Ericsson i naprawdę wyróżniają się one na tle konkurencji. Użytkownicy chcą pozostawać w kontakcie będąc w ruchu i teraz mogą to robić niezwykle łatwo, przy pomocy tej właśnie serii zestawów słuchawkowych pasujących do każdego stylu życia.”

Dostępny w dwóch kolorach i subtelnym wzornictwie zestaw słuchawkowy HBH-PV715 jest praktycznym i stylowym zestawem bezprzewodowym do codziennego użytku. Doskonały dla tych, którzy chcieliby mieć wydajny zestaw słuchawkowy i martwić się o jego doładowanie. HBH-PV715 zapewnia 10 godzin rozmowy oraz imponująco długi czas czuwania: 700 godzin.

Dla osób śledzących trendy, które pragną mieć wyrafinowany zestaw słuchawkowy, wyróżniający się dizajnem, idealny będzie HBH-PV720. Zestaw ten dostępny jest w trzech stylowych obudowach, wyposażony w wymienialny uchwyt na ucho i doczepiany do czarnego, metalowego naszyjnika. To propozycja dla osób lubiących łączyć wygodę z wyrazistym stylem ulicy. Aby zwiększyć komfort użytkownika, uchwyty na ucho w tym zestawie słuchawkowym są wymienialne i dostępne w różnych rozmiarach. HB-PV720 zapewnia 11 godzin rozmowy i 800 godzin w trybie czuwania.

Osoby najbardziej zorientowane na karierę zawodową mogą zainwestować w metalowy zestaw słuchawkowy HBH-PV740 – to nowy, ekskluzywny i w pełni wyposażony zestaw dla osób biznesu. HBH-PV740 zapewnia 11 godzin rozmowy i można nosić go na dwa sposoby. Ten profesjonalny, bezprzewodowy komplet z zestawem słuchawkowym do codziennego użytku w pracy zawiera ponadto podstawkę na biurko oraz ładowarkę USB, która pozwoli ładować zestaw słuchawkowy podczas pracy. Posiada także wyświetlacz pokazujący poziom wykorzystania baterii.

Oczywiście wszystkie zestawy słuchawkowe posiadają funkcję bezprzewodowego odbierania telefonów, a także pozwalają użytkownikowi mieć wolne ręce w samochodzie, w biurze, w domu czy na zakupach.

W skrócie

HBH-PV715
Praktyczny i stylowy


Do codziennego użytku potrzebujesz bezprzewodowego zestawu, który jest zarówno praktyczny, jak i stylowy. Jest on także wygodny, prosty w użyciu i sprawia, że łatwiej Ci się zorganizować i pozostawać w stałym kontakcie

Oferowany po atrakcyjnej cenie
Zapewnia 10 godz. czasu rozmowy/ 700 godz. czasu czuwania, więc można go użyć w każdym momencie
Wymienialny uchwyt na ucho
Łatwa obsługa dzięki funkcji automatyczne parowanie
DSP i automatyczne dostosowywanie głośności zapewnią wyraźny dźwięk w każdym otoczeniu
Bluetooth 2.0 + EDR zapewnią połączenia dobrej jakości
Dostępny w kolorze czarnym lub białym

HBH-PV720
Wyrafinowany i modny


Ten kompaktowy, stylowy i praktyczny zestaw spodoba się nawet osobom, dla których najważniejszy jest wygląd oraz styl

Zapewnia 11 godz. czasu rozmowy i 800 godz. czasu czuwania
3 eleganckie panele Style-up™ z czarnym i srebrnym wzorem
Automatyczne parowanie
DSP i automatyczne dostosowywanie głośności
Bluetooth 2.0 + i automatyczne dostosowywanie głośności zapewnią wyraźny dźwięk w każdym otoczeniu
Wymienialny uchwyt na ucho
Pokrowiec i srebrny łańcuszek


HBH-PV740
Dla profesjonalistów


Ten ekskluzywny zestaw oferuje zajętym biznesmenom bezkonkurencyjny zestaw funkcji, które ułatwią im pracę

11 godz. czasu rozmowy i 800 godz. czasu czuwania
Wygodny sposób noszenia na łańcuszku
Podstawka biurkowa i ładowarka USB
Wyświetlacz pokazujący stan baterii i informacje o połączeniach
Wymienialny uchwyt na ucho
Łatwa obsługa dzięki funkcji automatyczne parowanie
DSP i automatyczne dostosowywanie głośności
Bluetooth 2.0 + EDR zapewnią połączenia dobrej jakości
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...