» załóż konto» przypomnij hasło

TP-LINK TL-WR1043ND w nowej odsłonie

Autor: Robert Grzyb | Źródło: informacja pras. | Data: 2014-02-28 09:29:20

A A A | Wejść na stronę 2002 | Komentarzy 0

TP-LINK TL-WR1043ND w nowej odsłonie

Jeden z najpopularniejszych routerów na polskim rynku, TP-LINK TL-WR1043ND, zyskał drugą młodość.

TP-LINK wprowadził do sprzedaży odświeżoną wersję cieszącego się niesłabnącą popularnością routera TL-WR1043ND. W najnowszej odsłonie produkt TP-LINK zyskał nie tylko nową obudowę, zgodną z aktualną stylistyką marki, ale również szereg usprawnień sprzętowych wpływających na poprawę wydajności urządzenia.

W porównaniu do swojego poprzednika, nowa wersja routera TL-WR1043ND zyskała dodatkowy tryb pracy Speed Boost, dzięki któremu wzrosła prędkość transmisji danych w sieci bezprzewodowej. Kolejnym usprawnieniem jest sprzętowy kontroler NAT, który odpowiada za sprawniejsze zarządzanie i wzrost wydajności przepustowości pomiędzy WAN i LAN, która wynosi teraz 800 Mb/s. Nowy TL-WR1043ND został także wyposażony w mocniejsze anteny oferujące uzysk na poziomie 5dBi, co wpływa dodatnio na zasięg oraz stabilność sieci bezprzewodowej zestawionej za pomocą routera TP-LINK.

Wraz z nową obudową poprawiona została także wygoda obsługi – w tylnej części urządzenia znajdziemy m.in. dedykowane przyciski służące do nawiązywania szyfrowanego połączenia (WPS), wyłączania sieci bezprzewodowej (Wireless On/Off), oraz resetowania routera.

TP-LINK TL-WR1043ND to uniwersalne rozwiązanie oferujące funkcję czteroportowego, gigabitowego przełącznika sieciowego oraz bezprzewodowego routera umożliwiającego współdzielenie łącza internetowego. Urządzenie TP-LINK umożliwia szybkie i proste zestawienie wydajnej sieci bezprzewodowej, pozwalającej na bezproblemową transmisję danych wrażliwych na zakłócenia i wymagających dużej przepustowości łącza. Zapewnia to płynną transmisję materiałów wideo w rozdzielczości HD, VoIP, przesyłanie dużych plików oraz komfortowe korzystanie z gier online. Dodatkowo TL-WR1043ND wyposażony jest w port USB służący do podłączenia zewnętrznych nośników danych lub drukarek sieciowych, dzięki czemu router doskonale sprawdzi się nie tylko w domu ale i w małej firmie.

Router TL-WR1043ND dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 199 zł i objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...