» załóż konto» przypomnij hasło

TP-LINK poszerza serię routerów Dualband: TL-WDR3600 i TL-WDR3500

Autor: Mateusz Galon | Źródło: informacja pras. | Data: 2012-12-04 13:15:26

A A A | Wejść na stronę 1964 | Komentarzy 0

TP-LINK poszerza serię routerów Dualband: TL-WDR3600 i TL-WDR3500

Wydajność, funkcjonalność, stabilność, prosta instalacja i pełna zgodność ze starszymi urządzeniami – to atuty najnowszych routerów Dualband TP-LINK.

Dualband TL-WDR3600 i TL-WDR3500 to kolejne dwa bezprzewodowe routery dwuzakresowe wprowadzone na rynek przez TP-LINK. To propozycja dla użytkowników szukających nowoczesnego routera, który będzie sercem wydajnej i funkcjonalnej sieci w domu lub małym biurze. Oba modele pozwalają na jednoczesne przesyłanie danych w dwóch zakresach częstotliwości – 2,4 i 5 GHz, z sumaryczną prędkością do 600 Mb/s. Niewątpliwą zaletą wykorzystania pasma 5 GHz jest gwarancja bezpiecznego i stabilnego funkcjonowania sieci, której działanie nie jest zakłócane przez inne urządzenia pracujące w standardzie 2,4 GHz. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się ze swobodnego i nieograniczonego dostępu do zasobów internetu, gier sieciowych, transmisji wideo HD czy rozmów głosowych VoIP.

Model Dualband TL-WDR3600 to również w pełni funkcjonalny, gigabitowy przełącznik, który za sprawą sprzętowej akceleracji NAT gwarantuje przepustowość pomiędzy WAN i LAN na poziomie 800 Mb/s. Oprócz tego urządzenie wyposażone jest w dwa porty USB, które przeznaczone są do podłączenia i współdzielenia w sieci drukarki i zewnętrznej pamięci masowej. W przypadku routera Dualband TL-WDR3500 użytkownik dostaje do dyspozycji 4-portowy przełącznik typu Fast Ethernet oraz jeden port USB. Oba routery oferują funkcję serwera mediów, co pozwala na wygodne korzystanie z udostępnionych filmów, muzyki i zdjęć na innych urządzeniach, takich jak konsole Playstation 3 i XBOX 360 oraz telewizory i odtwarzacze multimedialne z obsługą sieci. Ponadto wbudowany serwer FTP umożliwia dostęp do wybranych zasobów domowej sieci z dowolnego miejsca na świecie.

TP-LINK TL-WDR3600 i TL-WDR3500 mimo rozbudowanych opcji zapewniają prostą i intuicyjną obsługę. Na obudowie routerów znajdziemy m.in. przyciski Wireless On/Off (do włączenia i wyłączenia sieci bezprzewodowej) oraz WPS (do szybkiej aktywacji bezpiecznego połączenia bezprzewodowego z wykorzystaniem szyfrowania WPA2). Dla osób bez doświadczenia w konfiguracji routerów pomocna będzie aplikacja Easy Setup Assistant, dzięki której, krok po kroku, każdy może szybko i bezproblemowo uruchomić domową sieć bezprzewodową.

Routery Dualband TP-LINK objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym. TL- WDR3600 dostępny jest w sugerowanej cenie 259 zł brutto, natomiast za model TL- WDR3500 zapłacimy 229 zł brutto.

Seria routerów TP-LINK Dualband składa się obecnie z 3 produktów: TL-WDR4300, TL-WDR3600 oraz TL-WDR3500.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...