» załóż konto» przypomnij hasło

Rapoo na polskim rynku

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-12-06 10:48:22

A A A | Wejść na stronę 1490 | Komentarzy 0

Rapoo na polskim rynku

Rapoo to wiodący producent bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych. W ofercie firmy znajdziemy szeroki wybór produktów dla użytkowników biznesowych i domowych, charakteryzujących się nieszablonowym i nowoczesnym designem. Wieloletnie doświadczenia i sukcesy na rynku akcesoriów PC, doprowadziły również do stworzenia profesjonalnej serii produktów dla graczy, dostępnych obecnie pod nazwą VPRO.
Firma powstała w 2002 roku, a jej globalna siedziba zlokalizowana jest w Shenzen, w Chinach. W 2010 r. Rapoo zostało liderem rozwiązań bezprzewodowych na rynku chińskim, a następnie jednym z wiodących producentów urządzeń peryferyjnych w Europie. Obecnie urządzenia Rapoo dostępne są w ponad 80 krajach na całym świecie. W ramach globalnej ekspansji Rapoo w regionie EMEA, firma rozpoczyna również intensywne działania na polskim rynku. Od maja 2017 roku, za rozwój marki, zarówno w Polsce jak i na terenie Europy Wschodniej, odpowiada Zdzislaw Kaczyk. Siedziba firmy dla regionu EMEA mieści się w Holandii.

„Rapoo oferuje produkty o unikalnym wzornictwie, wysokiej jakości wykonania i parametrach, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Z powodzeniem mogą konkurować z markami premium dostępnymi na naszym rynku” – mówi Zdzisław Kaczyk, dyrektor ds. sprzedaży na terenie Europy Wschodniej. „Proponujemy produkty, które zainteresują nie tylko klientów traktujących myszki i klawiatury jako narzędzia do codziennej pracy, ale również odbiorców, którzy poszukują produktów wyróżniających się oryginalnym i ciekawym wyglądem”.

Ciekawym rozwiązaniem domowym są klawiatury multimedialne. Znajdziemy wśród nich produkty współpracujące ze smart TV, wyposażone w zintegrowany panel dotykowy lub odporne na zalania. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W wybranych produktach zastosowano technologię oszczędzania energii wydłużając czas pracy na baterii nawet do 24 miesięcy. Do pracy biurowej Rapoo rekomenduje zestawy bezprzewodowe klawiatura + mysz. Na uwagę zasługują również produkty wyróżniające się wyjątkowym designem, np. seria bezprzewodowych myszek 3510 Plus. Pokryte są miękką i przyjemną w dotyku tkaniną imitującą jeans, do wyboru w kolorze szarym, czarnym lub niebieskim.

Urządzenia peryferyjne to nie tylko praca, ale i rozrywka. W swoim portfolio Rapoo posiada również urządzenia dla graczy z serii VPRO: klawiatury, myszki i słuchawki. W tej grupie produktów najważniejsze cechy to precyzja oraz szybkość. Znajdziemy tu przewodowe myszki wyposażone w czułe sensory z możliwością regulacji DPI oraz mechaniczne klawiatury, które posiadają m.in. wbudowaną pamięć do zapisu konfiguracji oraz makr (np. myszka V210, klawiatura V500).
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...