» załóż konto» przypomnij hasło

Pożegnaj nudę z telefonem Sony Ericsson W995 Walkman

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 5878 | Komentarzy 0

Pożegnaj nudę z telefonem Sony Ericsson W995 WalkmanDoświadczaj pełni wrażeń rozrywkowych, kiedy jesteś w ruchu dzięki Sony Ericsson W995 Walkman. Ten stylowy, działający w trybie ‘video playback’ model Walkmana ma aplikację Media Go, która w sposób prosty pozwala przenosić rozrywkowe zasoby na Twój telefon komórkowy, a następnie odtwarzać je i systematyzować. Baw się z nowym telefonem Sony Ericsson wyposażonym w najwyższej jakości wideo; oglądaj wiadomości, programy telewizyjne lub najpopularniejsze produkcje lub sprawdzaj jakie najnowsze filmiki pojawiają się na portalu YouTube - korzystając z Turbo 3G czy Wi-Fi.
Model W995 Walkman, wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli oraz w odtwarzacz Walkman, to najnowszy telefon komórkowy, który zapewni Ci rozrywkę w autobusie, podczas przerwy na lunch lub gdy czekasz na pociąg.

Mając aplikację MediaGo™ wszystkie media są przy Tobie!
Ta jedyna w swoim rodzaju aplikacja Sony po raz pierwszy prezentowana jest właśnie w telefonie W995 Walkman™. Pozwoli Ci ona automatycznie przenosić wszelkie dane audio, zdjęcia i materiały wideo pomiędzy Twoim telefonem a komputerem. Będziesz mógł także łatwo znaleźć podkasty z ekscytującą zawartością korzystając z katalogu – tylko dwa kliknięcia, a znajdziesz się w innym świecie i będziesz mógł oglądać akcję na wyraźnym ekranie wyświetlacza o przekątnej 2,6 cala.

„Dzięki MediaGo™ nie musisz martwić się o format, rozdzielczość i „liczbę klatek na sekundę”, powiedział Alexandre Cardon, Global Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Już nigdy więcej materiał wideo, który przeniosłeś ze swojego komputera na telefon nie będzie odtwarzany w niskiej rozdzielczości lub słabej jakości. Dzięki MediaGo™ oraz modelowi W995 doświadczenie oglądania materiałów wizualnych na Twoim telefonie będzie tak dobre, jak na Twoim komputerze”.

„Telefon W995 Walkman™ łączy najlepsze doświadczenia muzyczne wszystkich telefonów, powiększając jeszcze te doznania dzięki najlepszej w swojej klasie jakości wideo oraz możliwości dzielenia się zasobami, a tym samym oferuje najpełniejszy pakiet komunikacji i rozrywki, jaki pojawił się do tej pory”, powiedział Alexandre Cardon. „Ten wydajny telefon komórkowy dostarcza najlepszej z możliwych rozdzielczości wideo i posiada baterię o wystarczająco dużej mocy, aby można było obejrzeć dwa pełnometrażowe filmy fabularne. Model W995 posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 MPix, a także najwyższej jakości dźwięk aktualnie dostępny dla telefonu komórkowego.”

Będziesz mógł postawić telefon na jego wbudowanej podstawce i oglądać materiały wideo z przyjaciółmi, zwiększając również moc dźwięku wydobywającego się z silnych, wbudowanych głośników stereo. Telefon W995 posiada wspaniały dźwięk, zarówno gdy oglądasz filmy, jak i słuchasz ulubione utwory muzyczne. Funkcje Clear Stereo i Clear Bass oraz dołączone najwyższej jakości słuchawki HPM-77 sprawią, że muzyka, gdy będziesz jej słuchał w ruchu, zapewni takie odczucie, jak gdybyś właśnie znajdował się w studiu nagrań i słuchał na żywo swoich ulubionych wykonawców! Aby doświadczyć następnego poziomu czystego doświadczenia słuchowego, na wybranych rynkach będzie możliwe zastąpienie słuchawek HPM-77 słuchawkami HPM-88, które posiadają funkcję eliminowania hałasu pochodzącego ze źródeł zewnętrznych.

Aby przyjemność z fotografowania była pełna, będziesz mógł cały czas udoskonalać zdjęcia dzięki funkcjom: auto focus, photo flash i wykrywania twarzy. Będziesz mógł utrwalać obrazy w ich prawdziwych kolorach aparatem fotograficznym o rozdzielczości 8,1 Mpix, a potem drukować zdjęcia aż do pełnego formatu A3, bez uszczerbku na jakości.

Telefon W995 Walkman™
Zawsze jest czas na rozrywkę

* Zoptymalizowane odtwarzanie wideo w trybie playback - stylowo i wydajnie. Będziesz posiadał najlepszą z możliwych rozdzielczości wideo we własnej kieszeni.
* Filmy wideo prosto na Twój telefon – funkcje Wi-Fi™ oraz Turbo 3G – łatwy dostęp wideo do stron YouTube™ i innych rozrywkowych portali
* Doskonałej jakości wyświetlacz 2.6” – telefon posiada również podstawkę na biurko, silne głośniki lub złącze audio jack 3,5 mm
* Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 MPix – rób zdjęcia doskonałej jakości w trybach Photo Flash oraz wykrywanie twarzy
* Czyste doświadczenie audio. Ciesz się najlepszą z możliwych jakością dźwięku - taką, w jakiej twórcy muzyki chcieli, aby była słuchana
* Przenośna pamięć Memory Stick™ Micro o pojemności 8 GB – będziesz mógł przechować niewyczerpaną liczbę zdjęć, filmików wideo i utworów muzycznych
* Dołącz etykietkę z nazwą miejsca do swoich wspomnień lub zawsze wiedz gdzie się znajdujesz dzięki funkcjom aGPS oraz Google Maps™.

Media Go™
Sprawi, że będziesz miał wszystkie media ze sobą

* Przenoś, odtwarzaj, systematyzuj – dzięki MediaGo™ będziesz mógł łatwo przenosić muzykę, materiały wideo, zdjęcia i podkasty pomiędzy Twoim telefonem komórkowym a komputerem.
* Automatic sync – automatycznie zsynchronizujesz swoje muzyczne listy, aby Twój telefon miał zawsze aktualne zasoby muzyczne zgodne z tym, co nowego słuchasz.
* Auto convert – MediaGo™ zaoferuje Ci najlepszej jakości funkcje playback dla zawartości multimedialnej w Twoim telefonie. Nie będzie potrzeby używania dodatkowych aplikacji, abyś mógł mieć wszystkie swoje media ze sobą.
* SensMe™ - będziesz mógł tworzyć listy utworów piosenek w swojej biblioteczce muzycznej; możliwe będzie także sortowanie muzyki zgodne z Twoim nastrojem lub rytmem.
* Podkasty – nigdy nie było łatwiej pobierać i wczytywać podkasty. Oprócz dodawania swoich ulubionych podkastów, będziesz mógł skorzystać z katalogu, który pomoże Ci znaleźć nowe i ekscytujące treści.
* Wytwarzanie płyt CD audio – zastosuj MediaGo™, aby wypalać własne płyty CD i mieć zawsze przy sobie swoją muzykę i książki audio.

Telefon W995 Walkman™ posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UTMS/HSPA 900/2100. Model W995 będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009 w kolorach: Progressive Black, Cosmic Silver i Energetic Red.

Aplikacja MediaGo™ będzie dostępna na wszystkich rynkach od chwili wprowadzenia na rynek modelu W995, w 15 językach.

Dostępność i wersje Sieci
W995:
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
UMTS/HSPA 900/2100

W995a:
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
UMTS/HSPA 850/1900/2100

Dostępny na wybranych rynkach od Q2 2009.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...