» załóż konto» przypomnij hasło

PowerWalker VI R1U - superpłaskie zasilacze UPS nie tylko dla biznesu

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: PowerWalker | Data: 2019-12-23 16:47:35

A A A | Wejść na stronę 860 | Komentarzy 0

PowerWalker VI R1U - superpłaskie zasilacze UPS nie tylko dla biznesu

Zasilacze awaryjne z linii PowerWalker VI R1U wyróżniają się nietypową, smukłą konstrukcją. W połączeniu z topologią line-interactive i pełną sinusoidą na wyjściu, mogą stanowić świetną propozycję zarówno dla firm, jak i użytkowników domowych.

Zasilacze UPS PowerWalker VI R1U mają zaledwie 44 mm wysokości. To sprawia, że można je zainstalować w dowolnej szafie serwerowej, gdzie zajmą jeden slot (1U). Użytkownicy domowi mogą natomiast umieścić zasilacz np. w szafce RTV, gdzie standardowy UPS często się nie mieści. W razie potrzeby można też zamontować go pionowo. Takie rozwiązanie sprawia, że seria PowerWalker VI R1U ma szansę zagościć w miejscach dotychczas niedostępnych dla typowych zasilaczy awaryjnych.

UPS-y PowerWalker VI R1U zapewniają pełną falę sinusoidalną na wyjściach. W przypadku zaniku zasilania czas przełączenia w tryb podtrzymywania wynosi cztery milisekundy. Dla wielu użytkowników atutem okaże się półpasywny tryb pracy układu chłodzenia, który podczas normalnej pracy pozostawia wentylatory wyłączone. Ekran LCD wyświetlający najważniejsze informacje dotyczące pracy zasilacza także jest przyciemniony, dopóki użytkownik go nie wybudzi korzystając z przycisku na obudowie.

Zasilacze awaryjne PowerWalker VI R1U zostały wyposażone w porty USB z obsługą urządzeń HID, co pozwala na komunikację z nimi bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania. Każde z prezentowanych urządzeń ma także slot, w którym można zainstalować kartę sieciową i zarządzać nim zdalnie, korzystając z protokołu SNMP. Nie zabrakło także interfejsów RS232 i EPO oraz autorskiego oprogramowania PowerWalker PowerMaster.

Zasilacze UPS PowerWalker VI R1U są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od ok. 550 zł za model PowerWalker VI 500 R1U (500 VA). Z kolei najwyższy model z serii PowerWalker VI 1500 R1U (1500 VA) kosztuje ok. 1500 zł.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...