» załóż konto» przypomnij hasło

Nowy komputer stacjonarny dla graczy ASUS ROG TYTAN CG8890

Autor: Mateusz Galon | Źródło: informacja pras. | Data: 2012-09-07 10:11:56

A A A | Wejść na stronę 7914 | Komentarzy 1

Nowy komputer stacjonarny dla graczy ASUS ROG TYTAN CG8890

Zaawansowane funkcje przetaktowywania i najnowszą kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 690 otrzymują gracze wraz z nowym komputerem ASUS TYTAN CG8890 z linii Republic of Gamers. Wyposażony został w procesor Intel® Core™ i7-3960X z zintegrowanym systemem chłodzenia cieczą, który pozwala zachować stabilność w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Natychmiastowe przetaktowywanie i wskaźnik DEFCON

Technologia Turbo Gear umożliwia natychmiastowe przetaktowanie procesora Intel® Core™ i7-3960X i przyśpieszenie pracy do 4.2 GHz. Co istotne, bez konieczności ponownego uruchamiania komputera.

Wystarczy jedno kliknięcie, by przetaktować 6 rdzeni komputera CG8890 w jednym z trzech trybów:
- Tryb Startup: Logo ROG + dolne światło niebieskie, procesor przetaktowany do 3.8GHz,
- Tryb Turbo Gear: Logo ROG + dolne światło czerwone, procesor przetaktowany do 4.0GHz,
- Tryb Turbo Gear Extreme: Logo ROG + dolne światło czerwone, procesor przetaktowany do 4.2GHz.

Wskaźnik DEFCON wyświetli informację o stanie systemu za pomocą niebieskich i czerwonych diod.

Wyjątkowo realistyczny obraz i czysty dźwięk

Nowa karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 690 obsługuje nawet do czterech monitorów jednocześnie, a jej wydajność zaskoczy najbardziej wymagających użytkowników. Pozwala na wykorzystanie najwyższych ustawień gry, nie powodując jej zakłóceń. Gracze mogą również skorzystać z trybu NVIDIA® 3D Vision Surround.

Z kolei, karta dźwiękowa ASUS Xonar DX zasilana technologią Dolby® Home Theater® gwarantuje doskonałą jakość dźwięku. Jest on 35-krotnie czystszy (116dB SNR) od tego jaki uzyskujemy przy korzystaniu z kart zintegrowanych. Dzięki temu gracze uzyskują przewagę nad swoimi przeciwnikami – usłyszą ich, zanim zobaczą i zanim sami znajdą się w ich polu widzenia.

Co więcej, dwa dyski 128 GB SATA 3 SSD w konfiguracji RAID 0 zapewniają 4-krotnie szybszy dostęp do danych, w porównaniu ze standardowymi dyskami twardym. Przekłada się to na możliwość sprawnego reagowania podczas dynamicznej rozgrywki.

Znakomite chłodzenie zwiększa stabilność

Aby osiągnąć maksymalną stabilność, CG8890 został wyposażony w najlepsze rozwiązania chłodzące. Po włączeniu trybu Turbo Gear, aerodynamiczna obudowa otwiera się automatycznie, odsłaniając 10-kierunkowy system wentylacyjny. Czerwone wentylatory są odpowiedzialne za wyprowadzanie ciepłego powietrza na zewnątrz i kierowanie zimnego powietrza do wewnątrz, co wpływa na zwiększenie żywotności komponentów znajdujących się w komputerze. Dodatkowo chłodzenie jest wspomagane przez specjalnie zaprojektowane kanały wentylacyjne, ułożone wzdłuż obudowy, a zintegrowany system chłodzenia cieczą zapewnia wydajne i ciche odprowadzanie ciepła. Dzięki tym funkcjom CG8890 doskonale sprawdzi się podczas wielogodzinnego grania.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~Warmianin Boży

  2021-02-27 00:44:22

  :')

Komentarz 1


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...