» załóż konto» przypomnij hasło

Kolejne czytniki PocketBook z aplikacją Legimi

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2018-05-28 10:08:03

A A A | Wejść na stronę 1670 | Komentarzy 0

Kolejne czytniki PocketBook z aplikacją Legimi

Powodzenie aplikacji Legimi dostępnej na najpopularniejszych urządzeniach PocketBook (flagowcu PocketBook Touch Lux 3 oraz Touch HD 2) przyniosło wymierne rezultaty. Od połowy maja oferta ponad 20 tysięcy e-booków z abonamentu Legimi jest w zasięgu ręki właścicieli czytników PocketBook Aqua 2, a wkrótce także i PocketBook InkPad 3.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Legimi i cieszymy się, że nasze kolejne modele wzbudziły zainteresowanie naszego Partnera,” mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „W momencie gdy ogłaszaliśmy wprowadzenie na rynek najpierw czytnika PocketBook Aqua 2, a następnie InkPad 3, wielu użytkowników pytało o dostępność aplikacji Legimi na tych urządzeniach. Dziś możemy im przekazać pozytywną wiadomość!”

W najnowszych wersjach oprogramowania dostępnych zarówno na stronie PocketBook, jak i online, aplikacja będzie integralną częścią firmware’u. E-booki dostępne w abonamencie mogą być synchronizowane i porządkowane z poziomu czytników, a funkcja Text-to-Speech w modelu InkPad 3 umożliwia odsłuchiwanie treści książek.

Podobnie jak w przypadku wszystkich czytników z linii PocketBook Touch Lux 3, aplikacja Legimi jest integralną częścią oprogramowania modeli Aqua 2 i InkPad 3. Umożliwia synchronizację i organizację książek dostępnych w abonamencie, ale także odczytywanie tekstu ebooków w funkcjonalności Text-to-Speech.

Do pobrania najnowszych wersji oprogramowania wystarczy uruchomić łącze Wi-Fi, wyszukać i zatwierdzić aktualizację oprogramowania.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...