» załóż konto» przypomnij hasło

HyperX prezentuje Pulsefire Haste – ultralekką myszkę gamingową

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: HyperX | Data: 2020-11-02 15:41:23

A A A | Wejść na stronę 1555 | Komentarzy 0

HyperX prezentuje Pulsefire Haste – ultralekką myszkę gamingową

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology, Inc., poinformował o wprowadzeniu na rynek myszki gamingowej HyperX Pulsefire Haste. W ważącej jedynie 59 gramów1 myszce Pulsefire Haste wykorzystano ultralekką sześciokątną powłokę o strukturze plastra miodu, która gwarantuje szybsze ruchy i lepszą wentylację podczas gry. Zaprojektowana z myślą o potrzebach graczy poszukujących ultralekkiej myszy, Pulsefire Haste zapewnia najwyższy komfort i kontrolę na wyciągnięcie ręki.

Pulsefire Haste zawiera przełączniki TTC Golden Micro Dustproof o trwałości do 60 mln kliknięć, sześć programowalnych przycisków i wbudowaną pamięć do zapisywania niestandardowego profilu za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY. Mysz posiada również cztery wstępnie zaprogramowane ustawienia DPI - 400, 800, 1600 i 3200 DPI - oraz wykorzystuje czujnik Pixart 3335 do dokładnego śledzenia ruchów. Mysz zapewnia też możliwość natywnych ustawień DPI do 16000 DPI.

Ślizgacze w Pulsefire Haste zostały wykonane z czystego materiału PTFE o niskim współczynniku tarcia, co zapewnia swobodny ruch podczas rozgrywki. Ta ultralekka mysz wykorzystuje również kabel USB HyperFlex paracord zaprojektowany w celu zmniejszenia napięcia i oporu, co ułatwia ruchy myszy .

„HyperX podąża za stale zmieniającymi się potrzebami graczy, w tym tych, którzy szukają lekkiej, kompatybilnej z wieloma platformami myszy, zaprojektowanej z myślą o najwyższej wydajności w grach” - powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Pulsefire Haste to połączenie wysokiej jakości konstrukcji HyperX i wygody w ultralekkim rozwiązaniu, które zapewnia szybsze ruchy i dokładność w grze. Ponadto, dołączona taśma antypoślizgowa do naklejenia na boki myszy i górne klawisze ma na celu dodatkową poprawę kontroli uchwytu i precyzji pracy palców, pomagając graczom bez problemu odzwierciedlać decyzje w świecie gry.”

Pulsefire Haste zawiera taśmę antypoślizgową do naklejenia po obu stronach myszy, a także na lewym i prawym przycisku dla dodatkowej kontroli i komfortu. Dodatkowy zestaw ślizgaczy PTFE został dołączony dla tych osób, które szybko zużywają ślizgacze myszy. Pulsefire Haste jest konfigurowalna za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY co umożliwia użytkownikom personalizację ustawień DPI, podświetlenia RGB, przypisywanie zmienionych funkcji do poszczególnych przycisków i nagrywanie makr.

Dostępność
Myszka gamingowa HyperX Pulsefire Haste dostępna będzie w cenie 269 PLN w dniu swojej premiery. Obecnie produkt można znaleźć jest w sklepie internetowym HyperX. Więcej informacji na temat HyperX Pulsefire Haste można znaleźć na stronie produktu.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...