» załóż konto» przypomnij hasło

Fujitsu Siemens Lifebook S7110

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 11614 | Komentarzy 1

Fujitsu Siemens Lifebook S7110W ofercie H&B Notebooks pojawił się wysokiej klasy komputer przenośny Fujitsu Siemens Lifebook S7110, który jest przeznaczony dla odbiorcy biznesowego. Notebook charakteryzuje się zastosowaniem szeregu funkcjonalności zapewniających komfort pracy w biurze i poza biurem oraz wysoki stopień bezpieczeństwa użytkownika w tym: technologię Intel® Centrino™ Duo, matrycą o przekątnej 14,1 cala o rozdzielczości SXGA+ 1400x1050 pikseli, czytnikiem kart procesorowych, a także innowacyjnym rozwiązaniem TPM (Trusted Platform Module).

Notebook Fujitsu Siemens LifeBook S7110 został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki zastosowania, jest to przykład doskonale przemyślanej konstrukcji dla odbiorcy biznesowego. Dzięki zastosowaniu platformy mobilnej Centrino Duo z procesorem Intel® Core™2 Duo, dyskiem twardym o pojemności 160GB i pamięcią operacyjną 2GB, komputer zapewnia bardzo dobre parametry wydajnościowe, w pełni wystarczające do pracy z aplikacjami biurowymi oraz mniej wymagającymi multimedialnymi. Karta graficzna Intel GMA 950 z pamięcią do 225MB, jest zintegrowana z chipsetem głównym notebooka, dzięki temu nie pobiera dużej mocy z baterii komputera, co wpływa korzystnie na ogólny bilans energetyczny i długość pracy na bateriach, która może wynosić nawet do 12 godzin !! ( przy dwóch bateriach). Na uwagę zasługuje także 14 calowa matryca, która pracuje w wysokiej rozdzielczości SXGA+ 1440x1050 pikseli, która generuje czysty i klarowny obraz.

„Model Lifebook S7110 to prawdziwy mercedes wśród maszyn kierowanych dla biznesu”, powiedział Robert Grosiak Wiceprezes Zarządu H&B Notebooks,” zastosowane przez Fujitsu Siemens standardy w zakresie konstrukcji i bezpieczeństwa są najwyższej światowej klasy”, dodał.

„Model LifeBook S7110, posiada wszystkie elementy jakimi powinien charakteryzować się model biznesowy, począwszy od małych wymiarów i wagi, długiej pracy na baterii, po rozwiązania bezpieczeństwa, które zapewniają użytkownikowi komfort pracy i pewność, że komputer nie ulegnie awarii”, powiedział Kajetan Kijanka Product Manager Fujitsu Siemens Computers.

Pod względem bezpieczeństwa model ten stosuje szereg technologii zapewniających wysokie bezpieczeństwo danych. Dysk twardy umieszczony jest na specjalnych poduszkach absorbujących wstrząsy. Dysk twardy posiada także ochronę danych, dzięki zastosowaniu rozwiązania o nazwie Trusted Platform Module - szyfrowanie danych na dysku w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem specjalnego układu na płycie głównej. Czytnik kart procesorowych to rozwiązanie chroniące przed nieautoryzowanym dostępem do komputera na poziomie BIOSu. Co więcej, czytnik pozwala jeszcze na inne zastosowania jak np. podpis elektroniczny.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~PLASTER

  2017-01-02 14:03:33

  dlaczego jak włozyłem 4 gb ramu pokazuje mi tylko 3,24

Komentarz 1


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...