» załóż konto» przypomnij hasło

Folie do tylnej projekcji Vikuiti firmy 3M w Veracomp

Autor: Michał Androsz | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 23708 | Komentarzy 1

Folie do tylnej projekcji Vikuiti firmy 3M w VeracompVeracomp SA - specjalizowany dystrybutor technologii teleinformatycznych - poszerzył kompleksową ofertę systemów digital signage o folię i ekrany do tylnej projekcji Vikuiti™ firmy 3M. Aby zmienić witrynę sklepową w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz wystarczy wyciąć z folii Vikuti odpowiedni kształt, nakleić ją na przezroczystą powierzchnię i skierować na nią obraz z projektora. W ten sposób błyskawicznie i niewielkim kosztem można otrzymać dowolnych rozmiarów nośnik do prezentacji multimedialnych treści, zarówno w zamkniętych przestrzeniach, jak i w plenerze.
Równie pomocne w wizualnej komunikacji z klientem są lekkie i sztywne ekrany do tylnej projekcji w technologii Vikuiti, które można zamontować na wolno stojących statywach lub podwieszeniach.

Obraz wyświetlany na folii i ekranach charakteryzuje się dobrą wydajnością energetyczną, jasnością oraz wyrazistością, bez względu na kąt patrzenia. Umożliwia to m.in. technologia mikroreplikacji, która przepuszcza światło przez liczne warstwy wzmacniając obraz oraz materiały wykorzystane przy produkcji folii - poliwęglan (PC) oraz politereftalan etylenowy (PET). Folia jest elastyczna, można ją łączyć z innymi samoprzylepnymi elementami tekstowymi lub graficznymi, nie niszczy również powierzchni, na której była zainstalowana i łatwo się ją demontuje.

„Folia do tylnej projekcji to nowa jakość wśród zewnętrznych i wewnętrznych nośników wizualnych. Rozwiązanie to jest niezwykle elastyczne - ekran o wielkości nawet 95 cali można stworzyć błyskawicznie, nadając mu dowolny kształt i równie szybko demontując. Swą innowacyjnością i estetyką ekran Vikuiti przykuje uwagę każdego przechodnia. Biorąc pod uwagę koszty, stanowi bardzo konkurencyjne rozwiązanie w stosunku do wyświetlaczy LCD czy ekranów plazmowych,” - powiedział Michał Rędziak, menedżer ds. digital signage w Veracomp.

Ceny i gwarancja:

Folia Vikuiti oferowane są w postaci ekranów o grubości 5 mm, w formatach 4:3 lub 16:9 z przekątną ekranu od 1,5 m (60”) do 2,4 m (95”) lub rolek folii o szerokości 1,2 m i długości 5 do 10 m. Gwarancja na wszystkie produkty Vikuiti w Veracomp wynosi 12 miesięcy. Sugerowane ceny detaliczne kształtują się od 5 999 zł netto za model 60” z oznaczeniem 75-3470-9938-6 w formacie 4:3 do 14 320 zł netto za model 95" z oznaczeniem 98-0440-1288-2 i w formacie 16:9. Rolki foli dostępne są w dwóch wersjach: 98-0440-4415-8 o długości 5m w sugerowanej cenie detalicznej 22 800 zł netto i 98-0440-4406-7 o długości 10m w sugerowanej cenie detalicznej 43 320 zł netto.

Ekrany Vikuiti najlepiej sprawdzają się we współpracy z technologią digital signage - siecią cyfrowych ekranów centralnie i zdalnie zarządzanych. Za ich pomocą można rozpowszechniać równocześnie treści promocyjne, rozrywkowe czy informacje by przykuć uwagę klientów. W firmie Veracomp, dostępne są wszystkie niezbędne elementy systemu. Ekrany LCD (public display NEC i SHARP, monitory MAG), LED (ekrany 360 stopni DynaScan) lub projektory (Optoma, SHARP) oraz dedykowane do digital signage odtwarzacze i serwery wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią (Cayin Technology). Ponadto niezbędne akcesoria (jak np. splittery, przełączniki i matriksy ATEN), systemy montażowe (Edbak, Ergotron), urządzenia do przetwarzania i dystrybucji przekazów multimedialnych (Kramer Electronics) oraz głośniki emitujące dźwięk kierunkowy (Panphonics).
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~tomas

  2014-04-05 15:51:33

  Czy ja dobrze przeczytałem? 22,8tyś za rolkę folii?
  To ja już wolę poeksperymentować z foliami do luster weneckich efekt będzie podobny za 1/50 ceny.

Komentarz 1


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...