» załóż konto» przypomnij hasło

55 cali, 4K i HDR 1000 – najnowszy monitor Philips

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Philips | Data: 2019-08-27 00:06:12

A A A | Wejść na stronę 1512 | Komentarzy 0

55 cali, 4K i HDR 1000 – najnowszy monitor Philips

Philips na targach gamescom 2019 w Kolonii zaprezentował trzy nowe monitory z linii Momentum, dedykowane graczom konsolowym. Modele wyposażone są kolejno w 55” 31,5” i 27-calowe matryce w rozdzielczości 4K. Debiut monitorów na rynku przewidziany jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Bezkompromisowy obraz i dźwięk
55-calowy model Philips 558M1RY to sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Monitor dysponuje ogromną matrycą VA w rozdzielczości 4K, z odświeżaniem na poziomie 120 Hz oraz HDR w standardzie VESA Display HDR 1000. Gracze docenią również wsparcie dla technologii Adaptive-Sync oraz czas reakcji matrycy wynoszący 4 ms.

Największy do tej pory monitor z linii Momentum wyposażony jest w wysokiej jakości nagłośnienie, które powstało w wyniku współpracy z marką Bowers & Wilkins – producenta urządzeń audio z segmentu premium.
Idea „True Sound” jest sercem wszystkiego co robimy w Bowers & Wilkins, począwszy od najwyższej jakości słuchawek, a skończywszy na wielokrotnie nagradzanych rozwiązaniach w telewizorach marki Philips. Teraz, rozszerzając współpracę o monitory tej marki, mamy przyjemność zaszczepić „True Sound” także wśród graczy – w 55-calowym monitorze Philips Momentum 558M1RY. Jestem przekonany, że będzie to równie udana kooperacja” – komentuje Andy Kerr, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w Bowers & Wilkins.

Mniejsze przekątne – ta sama jakość
Modele Momentum w wersji 31,5” oraz 27-calowej oferują równie wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K. Model 328M1R dysponuje matrycą o odświeżaniu 120 Hz oraz technologią HDR 600. Natomiast 278M1R , o najmniejszej, 27-calowej przekątnej, cechuje się odświeżaniem na poziomie 60 Hz.

Wszystkie trzy najnowsze propozycje od Philipsa wspierają eliminującą rozrywanie obrazu technologię Adaptive-Sync oraz mają wbudowane podświetlenie sceniczne Ambiglow. Ambiglow wzbogaca doznania płynące z grania oraz zapewnia odpowiedni nastrój w pomieszczeniu

Cena i dostępność
Więcej szczegółów dotyczących specyfikacji oraz cen najnowszych modeli monitorów Philips Momentum pojawi się bliżej premiery, planowanej na początek 2020 roku.

Zainteresowanych bezpośrednim sprawdzeniem możliwości nowych monitorów Philips zapraszamy

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...