PoczÄ…tek przygody z dronami ? recenzja JXD 510W

Autor: Jan Trzupek | Data: 2016-07-22 15:31:00

A A A | Wejść na stronę 44368 | Komentarzy 3


Samo latanie jest bardzo przyjemne, gÅ‚ównie ze wzglÄ™du na bardzo sprawnie dziaÅ‚ajÄ…cy barometr. Po dodaniu gazu i uniesieniu siÄ™ kilkadziesiÄ…t centymetrów nad ziemiÄ™ dron sam utrzymuje wysokość. Nam pozostaje tylko korzystać z wyboru kierunku lotu.

Tutaj podkreÅ›limy, że w urzÄ…dzeniu za ok. 220 PLN nie spodziewaliÅ›my siÄ™ tak sprawnie dziaÅ‚ajÄ…cego barometru. DziÄ™ki niemu wÅ‚aÅ›nie JXD 510W Å›wietnie nadaje siÄ™ dla osób poczÄ…tkujÄ…cych, gdyż ogranicza ilość kierunków „do ogarniÄ™cia” podczas pierwszych lotów.

WewnÄ…trz budynków barometr nie pomyliÅ‚ siÄ™ ani razu, na zewnÄ…trz również radzi sobie bardzo dobrze. Dopiero przy Å›rednim i silnym wietrze dron jest trudny do opanowania, z dwóch powodów: danych z barometru oraz niskiej masy wÅ‚asnej.

Film z oblotu drona:

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2016-07-27 11:13:19

    Trochę latałem Bebopem od znajomego, bardzo fajnie trzyma się na wietrze ? nie ucieka. Najważniejsze jest to, że my tylko latamy nie musimy trzymać poziomu i martwić się, że spadnie.
  • ~frodo91

    2016-07-27 11:28:13

    Jak zobaczę to coś w pobliżu okna to rozwalę czym się da niech właściciel się poskarży że mu zabawka z kamerą ktoś rozwalił podczas szpiegowania
  • ~asia

    2016-07-27 11:46:58

    Mój koleżka korzysta z takiego urządzenia podczas wspinaczki w Tatrach i Alpach.Świetne filmy robi z omówieniem dróg wspinaczkowych.Polecam dla wszystkich początkujących taterników.Pozdro.

Komentarz 3