Rzeczywiście niesamowity?
HTC Incredible S - recenzja telefonu
Spis treści
Incredible S zostaÅ‚ wyposażony w 8 – megapikselowy aparat z funkcja autofocus oraz dwie diody doÅ›wietlajÄ…ce. Po lewej stronie ekranu znajduje siÄ™ suwak przybliżenia cyfrowego oraz ikona przełączania aparatów. Po prawej stronie ekranu znajduje siÄ™ ikona przełączania trybu foto/wideo, ikona zmiany trybu pracy lampy bÅ‚yskowej, dotykowy przycisk aparatu, ikona dodawania efektów (13 dostÄ™pnych) oraz skrót do galerii. Telefon umożliwia regulacjÄ™ obrazu (ekspozycja, kontrast, nasycenie i ostrość), zmianÄ™ bilansu bieli, regulacjÄ™ ISO (maksymalnie 800), zapis tagów geograficznych i wykrywanie twarzy. ZdjÄ™cia można wykonywać w formacie 4:3 lub 5:3. Åšrednia waga zdjÄ™cia w maksymalnej rozdzielczoÅ›ci to 1.8 MB, najlepsze zdjÄ™cia mogÄ… ważyć 4.5 MB. Brak sprzÄ™towego przycisku aparatu powoduje, że przy braku należytej uwagi wykonywane zdjÄ™cia bÄ™dÄ… zamazane. Przy sÅ‚abszym oÅ›wietleniu dajÄ… o sobie znać algorytmy odszumiania, na jednolitych powierzchniach pojawia siÄ™ ziarno. Podczas robienia zdjęć Å›wiecÄ…cym obiektom ukazuje siÄ™ refleks Å›wietlny w formie koÅ‚a bÄ…dź linii. W sprzyjajÄ…cych warunkach Å›wietlnych telefon robi dobre zdjÄ™cia.


Tryb wideo oferuje mniej ustawieÅ„ niż tryb zdjęć. W trybie wideo dostÄ™pna jest regulacja obrazu, można zmienić bilans bieli i dodać efekty do nagraÅ„ (w trybie wideo dostÄ™pnych jest 6). Podczas nagrywania można używać przybliżenia cyfrowego i kontrolować pracÄ™ podwójnej diody doÅ›wietlajÄ…cej. Filmy mogÄ… być rejestrowane w rozdzielczoÅ›ci HD (1280x720 pikseli) z prÄ™dkoÅ›ciÄ… 27 klatek na sekundÄ™. Minuta filmu waży 60 MB. DźwiÄ™k jest nagrywany w stereo. Nagrywane filmy nie zachwycajÄ… – Å›rednia ostrość rejestrowanych kadrów (telefon nie oferuje ciÄ…gÅ‚ego AF) oraz przyciÄ™cia obrazu.
Przykładowe zdjęcia:
Przykładowe nagranie wideo:

38931
7

0
Komentarze
~RaW
2011-09-12 18:20:37
~Gość
2011-09-12 19:27:31
2011-09-12 19:41:08
A z Twojego ujęcia widać tylko fragmenty tankofermentatorów...
Zdajesz sobie sprawę jak byś w ten prosty sposób zwiększył oglądalność tego filmiku i zachęcił ludzi do odwiedzenia browaru/ miasta :)
2011-09-12 20:01:22
~qwerty
2011-09-13 13:32:32
~Treje
2011-09-13 13:37:48
2011-09-13 20:17:55
Wideo do testu nagrałem z innej strony browaru. Na jednym ze zdjęć widać przejście dla pieszych łączące stary browar z nowym. Ja tam nie widzę w tym nic specjalne ciekawego, gdyż mieszkam niedaleko browaru.
Francus:
Po wyłączeniu synchronizacji w tle i wyłączeniu widżetów mógłby wytrzymać 3 dni. Bateria nie jest znowu taka zła jak na Androida, w Xperii neo bateria podobnie trzymała.
~qwerty:
Incredible nie posiada dwóch tylnych aparatów do rejestracji materiałów 3D i ekranu 3D. Myślę, że nie trzeba bardziej tego rozwijać. Na rynku są już dostępne smart fony obsługujące 3D np. LG Swift 3D czy HTC EVO 3D.
~Treje:
Desire HD ma więcej pamięci ROM i ma większy wyświetlacz, ale za to Incredible S ma przedni aparat.