» załóż konto» przypomnij hasło

Samsung Project Valley - nowy smartfon

Autor: Robert Grzyb | Źródło: GSMArena | Data: 2015-05-29 22:25:11

A A A | Wejść na stronę 2168 | Komentarzy 0

Samsung Project Valley - nowy smartfon

Firma Samsung podobno pracuje nad nowym smartfonem, który będzie posiadał dwa wyświetlacze. Do takich wniosków można dojść po złożonych przez firmę wnioskach patentowych. Urządzenie powinno zadebiutować na rynku w 2016 roku. Obecnie szczyci się nazwą roboczą Project Valley.

Obecnie w sieci nie ma jeszcze żadnych informacji odnośnie jego specyfikacji technicznej. Media donoszą, że projekt jest na wczesnym etapie rozwoju i nie wiadomo czy przetrwa do końca. Samsung jednak wprowadził już kilka innowacyjnych urządzeń jak np. Galaxy Note Edge i Galaxy S6 Edge. Możliwe więc, że teraz przygotuje składanego smartfona z dwoma ekranami. Ma on działać na takiej samej zasadzie jak znane nam telefony z klapką.

Źródło naszej informacji powołuje się na swoje, anonimowe źródła. W związku z tym nie mamy żadnej pewności czy Koreańczycy rzeczywiście pracują nad nowym urządzeniem tego typu, które znane jest także jako Project V. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum