» załóż konto» przypomnij hasło

Zniszczyłeś smartfona? Nigdy więcej!

Twój smartfon będzie bezpieczny dzięki OtterBox i LifeProof

Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są wysokiej jakości pokrowce na telefon. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy opowiedzieć nam historię zniszczenia swojego smartfonu. Trzy najciekawsze opowieści nagrodzimy pokrowcami OtterBox i LifeProof. Zapraszamy do udziału.

Opowieści prosimy zamieszczać w wątku na forum, w wiadomości na Facebooku lub przesyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

 

Nie posiadasz u nas konta? Załóż je, trwa to maksymalnie 15 sekund: tutaj.

 

Nagrody

Nagrodami w konkursie są obudowy ochronne marki OtterBox, dostępne na smartfony: iPhone 6, iPhone 5/5s, iPhone 5c, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Note 4 i HTC One M8.

Z wybranymi osobami (zwycięzcami) skontaktujemy się w celu wybrania modelu, który ich interesuje.

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 4 grudnia 2014 r. do 14 grudnia 2014 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Otterbox.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na zadane pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Wyniki konkursu

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wzięły w nim udział 52 osoby. Aby dłużej nie trzymać Was w niepewności podajemy listę zwycięzców:

 • Marek Grzeszczuk (zgłoszenie na FB)
 • kaktus91 (zgłoszenie mailowe)
 • bierober@wp.pl

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych i wybór nagrody na maila konkurs@pcfoster.pl. Jeszcze raz gratulujemy. W przypadku nie otrzymania danych w przeciągu 7 dni wybierzemy kolejne osoby.

Sponsorem konkursu jest:


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...