» załóż konto» przypomnij hasło

Zgarnij sprzęt od Verbatima!

Konkurs z nagrodami!

Mamy dla Was propozycję zabawy w której do wygrania są przenośne pamięci typu pendrive Verbatim Micro USB Drive o pojemności 8 GB oraz przenośny zestaw zasilający Portable Power Pack. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania i mieć trochę szczęścia podczas losowania.

1. Które z poniższych akcesoriów firma Verbatim ma w swojej ofercie?
a) Torby podróżne
b) Drony
c) Wiatraki

2. Od produkcji jakich akcesoriów zaczynała firma Verbatim?
a) Płyt CD
b) Dysków wewnętrznych
c) Dyskietek

3. Jakiej pojemności dysk SSD Verbatima testowała ostatnio redakcja PCFoster.pl?

a) 64 GB
b) 128 GB
c) 256 GB

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł:  [twój_nick_z_forum] lub imię i nazwisko/nazwa z Facebooka

Przykładowa treść: a,b,c

Nie posiadasz u nas konta? Załóż je, trwa to maksymalnie 15 sekund: tutaj.

 

Nagrody

Przenośny zestaw zasilający Portable Power Pack

Verbatim

5x Verbatim Micro USB Drive o pojemności 8 GB

Verbatim

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 17 października 2013 r. do 24 października 2013 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Verbatim.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi posiadać konto na portalu/forum PCFoster.pl lub/i polubić fanpage organizatora.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest:

Wyniki konkursu

Po 7 dniach zabawy mamy już komplet szczęśliwców. Podsumowując, w konkursie udział wzięło 325 osób, a prawidłową odpowiedź podało aż 92% uczestników. Osoby, którym dopisało szczęście to:

 • alice - Portable Power Pack
 • mckinley93 - Verbatim Micro USB Drive
 • piotrow123  wojkon Jaro070 - Verbatim Micro USB Drive
 • Przemek Zabłocki Michał Szpotowicz Mexter Peacemaker - Verbatim Micro USB Drive
 • Karol Puszko - Verbatim Micro USB Drive

Przypominamy o przesłaniu na adres: konkurs@pcfoster.pl swoich danych teleadresowych w celu wysyłki nagród. Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy na kolejne konkursy.


Konkursy

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...