» załóż konto» przypomnij hasło

Zgarnij obudowę od Fractal Design!

 

Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania i mieć trochę szczęścia. Nagrodzimy osoby, które podadzą prawidłową odpowiedź i będą uczestnikami o numerze kolejno 300 i 400. Zapraszamy do udziału.

Pytania konkursowe:

1. Co jest główną cechą wyróżniającą produkty marki Fractal Design?

a) agresywny, gamingowy charakter

b) skandynawski design

c) produkty Fractal Design są zgodne z różnymi koncepcjami projektowymi

 

2. Jaki jest główny cel serii Fractal Design Define?

a) zapewnienie maksymalnej wentylacji podzespołów komputerowych

b) wsparcie rozwiązań typu HTPC i serwery plików

c) możliwość budowy cichego komputera

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: nick: [twój_nick_z_forum]

Przykładowa treść: A,B

Nie posiadasz u nas konta? Załóż je, trwa to maksymalnie 15 sekund: tutaj.

 

Nagroda nr 1

Obudowa Fractal Design Define C


Nagroda nr 2

Obudowa Fractal Design Core 500


Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 24 kwietnia 2017 r. do 2 maja 2017 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Fractal Design.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi posiadać konto na portalu/forum PCFoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na zadane pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przekazanie Twojego adresu e-mail sponsorowi, czyli firmie Fractal Design, która może go wykorzystać np. do wysyłki swojej oferty. W każdej chwili będzie możliwość rezygnacji.
15. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest:


Wyniki konkursu

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wzięły w nim udział 302 osoby (aż 258 poprawnych odpowiedzi). Aby dłużej nie trzymać Was w niepewności podajemy listę zwycięzców:

 • garoslotrop - Define C
 • hillsigner - Core 500

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych na maila konkurs@pcfoster.pl. Jeszcze raz gratulujemy. W przypadku nie otrzymania danych w przeciągu 7 dni wybierzemy kolejne osoby.

 

Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...


Ostatnio na forum